Чи потрібно вимикати ноутбук з розетки після повного відновлення зарядки

Усі користувачі ноутбуків час від часу задаються питанням, чи не станеться щось не так з їхнім пристроєм, якщо вони просто не від’єднають його від розетки. Так буває, що хтось не носить з собою ПК, а просто працює за столом і не хоче постійно відволікатися і стежити за рівнем заряду батареї. У цьому випадку виникає питання, чи ноутбук постійно підключений до джерела живлення і може завдати будь-якої шкоди системі.

Ми відразу відповімо – з ноутбуком нічого не станеться. Технологія зараз працює так, що живлення припиняється, коли батарея повністю заряджена, і відновлюється, коли заряд знову починає падати. Якщо ви стурбовані використанням великої кількості циклів таким чином, тоді ні, вони зберігаються в майже постійній кількості. Ви можете підключити ноутбук до зарядного пристрою не вимикаючи його і з ним і акумулятором нічого не станеться. Змін в роботі не буде. Тим не менш, ви все одно повинні знати про деякі незначні недоліки:

  1. Перегрів (якщо ноутбук знаходиться на сонці або поблизу жаркого місця). Цього можна уникнути, якщо пристрій розташований на підлозі, яка не перешкоджає вентиляції. Також переконайтеся, що прямі сонячні промені постійно не потрапляють на ПК.
  2. Стрибок напруги. Постійна зарядка ніяк не вплине на батарею, а ось скачки напруги впливатимуть. Для цього можна встановити стабілізатор напруги і не хвилюватися. Це важливо, якщо вам потрібно постійно підключати ноутбук до мережі.
  3. Неоригінальна зарядка. Безперервна зарядка шкідлива, лише якщо ви використовуєте невідомий зарядний пристрій. Щоб уникнути проблем, використовуйте тільки оригінал.

Чи служитиме батарея довше, якщо пристрій усе ще від’єднано від мережі? Ми також одразу дали конкретні відповіді – ні, не спрацювало. Акумулятори з часом починають гірше працювати, тому нічого з ними не зробиш. Навіть якщо его не переміщали і не використовували, з роками воно все одно не буде виглядати так, як було придбано. Якщо ви маєте звичку вимикати ноутбук одразу після повної зарядки та вмикати його знову, лише коли заряд досягає кількох відсотків, вам слід знати про один недолік. Якщо світло вимкнено, то ви не зможете працювати тривалий час (при низькій потужності), ви не зможете зберігати файли або виконувати будь-яку термінову роботу. Ну, ви знаєте, якщо ноутбук постійно підключений до мережі, у разі відключення електроенергії батарея зарядиться на максимум, і ви матимете години резервної роботи.

Отже, у нас є відповідь на наше головне питання про зарядку ноутбука. Потрібно лише дотримуватися деяких правил, щоб не пошкодити пристрій. Не допускайте перегріву комп’ютера, не залишайте комп’ютер на сонці або біля вікна, використовуйте оригінальний зарядний пристрій. Як довго прослужить акумулятор, якщо дотримуватися цих порад. Не намагайтеся створити спеціальні умови, щоб батарея служила вічно. На жаль, це неможливо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я