Кажуть, цього року Apple Watch нарешті набуде іншої форми. Правда це чи ні – покаже час, але ми нарахували як мінімум 3 причини, чому Apple Watch так довго були прямокутними – обов’язково почитайте!
Не всі помітили, але з кожним поколінням iOS стає все більш відкритою і зазнає кастомізації. Так, в iOS 10 вперше з’явилася можливість видаляти стандартні програми з робочого столу, щоб не захаращувати його – погодьтеся, чудовий спосіб почистити простір замість того, щоб створювати папки. У iOS 15 традиція продовжилася – кількість додатків, доступних для видалення, збільшилася. Так що, мали рацію ті, хто говорив, що iOS 16 стала ще більше схожа на Android – дивишся, такими темпами з’явиться можливість змінювати будь-який системний додаток на кастомний. Втім, давайте розберемося, які програми можна видалити з iOS 16 , навіщо це потрібно і як правильно зробити.
iOS 16 дозволяє видалити з iPhone 29 додатків. Щоправда, деякі програми все ж таки видаляються не повністю, а лише пропадають екрану «Додому», залишаючись у «Бібліотеці додатків». При видаленні деяких пропадає контент, наприклад, завантажені подкасти видаляються повністю, але всі підписки залишаються. Сама програма перестане відображатися в CarPlay. А якщо видалити програму Watch, то з’явиться попередження на розрив з’єднання з вашим смарт-годинником.
Крім того, при видаленні програми FaceTime або Телефон дзвінки все одно можна буде приймати, а ось Акції або Погода будуть відтепер недоступні. Втім, їх легко повернути: достатньо лише зайти в App Store і знайти потрібну системну програму, після чого завантажити його назад на iPhone. Список системних програм, які можна видалити з iPhone, виглядає так.
У iOS 16 до цього списку додали ще Камеру, Годинник, Локатор та Фітнес. Щоправда, Камера забирається лише з робочого столу, а Годинник і взагалі дивно видаляти з Айфона. Можна видалити і програму Локатор, але нічого не зміниться: вискакує системне попередження, що функція «Знайти мій iPhone» продовжить працювати, а геолокація буде також видно тим, з ким ви нею ділитеся.
Правда, якщо ви думаєте, що так Apple хоче поважити користувачів, то сильно помиляєтеся: компанія лише дотримується європейського законодавства. Ще два роки тому було прийнято закон, який зобов’язує IT-компанії додати можливість видаляти будь-які програми з телефону. Також ви могли помітити, що Apple додала можливість встановлювати сторонні програми у зв’язку з вимогами деяких країн під час першого запуску пристрою.
Щоб видалити вбудований додаток з iPhone, не потрібно жодних додаткових маніпуляцій. Просто робіть це так само, як і зі звичайними програмами. Про всяк випадок, нагадаємо.
Якщо у вас є Apple Watch, то після видалення з iPhone додаток також пропаде зі смарт-годинника. У разі, якщо воно вам знадобиться, ви завжди зможете відновити програму з App Store.
З одного боку, видалення додатків може показати пустощі, але ні: це відмінний спосіб навести порядок на домашньому екрані, налагодити функціональність пристрою і зробити так, щоб програми не дублювали один одного. Наприклад, якщо у вас вже є поштовий клієнт, Google Chrome або стрімінговий сервіс, навряд чи вам знадобиться стандартна Пошта, Safari або Музика.
З іншого боку, деякі додатки не видаляються повністю і їх не можна змінювати, тому сенсу в цьому не так багато — знову ж таки, лише можливість навести порядок: Apple поки що дозволяє міняти тільки стандартну пошту і браузер, але не більше. Але треба чекати — колись ця можливість точно з’явиться.
Кажуть, цього року Apple Watch нарешті набуде іншої форми. Правда це чи ні – покаже час, але ми нарахували як мінімум 3 причини, чому Apple Watch так довго були прямокутними – обов’язково почитайте!
У 2024 році зі спеціалізованої виробничої лінії випустили перші зразки важких авіаційних бомб B61, які…
Apple готується здивувати фанатів у 2025 році з виходом iPhone 17 Pro, який отримає кілька…
Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…
Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…
Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…
Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…