Що ви неправильно розуміли про оперативну пам’ять комп’ютерів

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Безліч людей при виборі та купівлі модулів оперативної пам’яті спираються на стереотипи. І справді з цими компонентами пов’язано не так вже й мало міфів. Ось п’ять із них.

Реклама

Є кілька фактів, пов’язаних із оперативною пам’яттю, які насправді є помилками. Але в це вірить багато користувачів.

  1. Встановлювати планки ОЗП різного обсягу та різних брендів не можн. Це не так. Найголовніше в цьому випадку – наявність підтримки модулів оперативної пам’яті материнською платою. При цьому потрібно розуміти, що це все ж таки може погіршити швидкість роботи комп’ютера. Що справді робити не можна, то це ставити планки, що стосуються різних поколінь: наприклад, до DDR4 і DDR3.

  2. Розгін не потрібен. Колись це справді було так. Але сьогодні відомо, що при розгоні ОЗП з 2400 МГц до 2900 МГц швидкість обробки зображень збільшиться на 20 відсотків.

  1. Планки з радіаторами рідше ламаються. Взагалі оперативна пам’ять не може нагрітися так само сильно, як процесор та чіп відеоадаптера (наприклад, до 200 градусів за Цельсієм). Тому особливого сенсу купівлі таких пристроїв (з радіаторами) немає.

  2. 64-розрядні Windows можуть працювати з будь-яким обсягом оперативної пам’яті. Кожна версія Windows має максимально можливі показники обсягу ОЗП. Допустимо, у Windows 7 Starter це не більше 2 ГБ, тому навіть якщо ви встановите оперативну пам’ять більшого об’єму, система просто цього не побачить.

  3. DDR3L і DDR3 не можна встановити на одній матплаті. Незважаючи на те, що DDR3L потрібно для роботи на 0,15 В менше, і DDR3L, і DDR3 можна ставити разом.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ