Усі користувачі мобільних пристроїв Android або iPhone вже хоча б раз стикалися з невдалим видаленням фотографій. Це поширена ситуація, але на щастя, цю проблему можна легко вирішити.
Трапляються випадки, коли людина видаляє фотографії, думаючи, що вони займають забагато місця на мобільному телефоні. Однак, через деякий час вона хочемо їх повернути. Як це зробити, повідомили на сайті Sante Plusmag.
Деякі файли можуть бути випадково видалені з мобільного телефону. Незалежно від того, чи це зображення, відео, документ чи контакт.
Якщо у вас мобільний телефон Android, найзручнішим інструментом для відновлення видалених фотографій є Google Photos. Зазвичай ці програми попередньо встановлено на телефоні. Коли ви створите обліковий запис для однієї зі своїх програм, ваш смартфон синхронізуватиме всі дані телефону (фото та відео), зберігаючи їх.
Якщо людина випадково видалила фотографію, то можна відновити її з кошика, папки, де можна знайти всі видалені зображення та відео. Місткість папки досить велика і може підтримувати до 1,5 Гб пам’яті з медіафайлами.
Найважливіше знати, що ці файли будуть доступні лише протягом 60 днів після їх видалення. Після закінчення часу людина ніколи не зможе відновити їх, оскільки програма автоматично знищить їх.
Користувачі мобільних пристроїв Apple можуть також легко відновити видалені мультимедійні файли.
Щоб відновити їх, потрібно отримати доступ до програми “Фотографії”, яка встановлена на пристрої. Далі вибрати опцію “Альбоми”, розташовану внизу екрана телефону. Там необхідно знайти папку під назвою “Нещодавно видалені”, яка містить останні видалені зображення.
Після вибору зображень, які потрібно відновити, виберіть опцію “Відновити”. На відміну від програми Google Photos, на iPhone фотографії зберігаються лише 30 днів після їх видалення.
Однак, навіть якщо 30 днів минули, користувачі iPhone можуть відновити видалені файли. Функція резервного копіювання може допомогти, але потрібно зберегти свої фотографії та інші дані в iCloud. Потім ви можете скинути налаштування смартфона до початкових заводських налаштувань і вибрати резервну версію, яка містить потрібні фотографії.
Якщо ви не виконали жодного з цих кроків, швидше за все, ваші фото ніколи не можна буде відновити.
У мене теж була ситуація, коли інтернет постійно "тупив", а гаджети ледве ловили Wi-Fi. Виявилося,…
А ви колись замислювалися, як саме зараз користуєтеся технологіями? От спробуйте подумки пригадати. Це важливо,…
Наразі всі "прошки" від iPhone 14 до iPhone 16 Pro мають фіксовану діафрагму з апертурою…
Багато людей не вимикають Wi-Fi на смартфоні на ніч, і, чесно кажучи, це не найкраща…
Четвертий рік поспіль виручка від продажів AirPods від Apple перевищує 18 млрд доларів щорічно. Що…
Якщо вам набрид постійний потік повідомлень на Android, то, здається, Google працює над тим, щоб…