З початку вторгнення попит на послуги VPN в Україні зріс на сотні відсотків. У цьому нічого дивного. Жителі тимчасово окупованих територій використовують VPN для приховування своєї активності в Інтернеті.
Експерти попереджають, що безкоштовні VPN-сервіси можуть становити загрозу як для дорослих, так і для дітей. Як відомо, безкоштовний сир можна знайти тільки в мишоловці. Як показує практика, більшість безкоштовних VPN займаються збором даних користувача.
Неповнолітні користувачі можуть використовувати VPN для отримання доступу до сумнівного або навіть небезпечного контенту. Маються на увазі публікації та відеоматеріали з жорстокістю та насильством, суїцидальний контент, російська пропаганда та ін. За допомогою VPN підлітки можуть відвідувати заблоковані на території України веб-ресурси на кшталт РБК, ТАРС та «РІА Новини». На жаль, бойові дії ведуться не лише на полі бою, а й в інформаційному просторі. Влада України блокує російські сайти не просто так. Окупанти використовують інтернет для поширення фейкових новин, пропаганди та психологічного впливу на українських користувачів. У магазинах програм представлена достатня кількість безкоштовних VPN-сервісів. Завантажити їх може будь-хто, в тому числі неповнолітні.
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…
Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…
Сьогодні, 15 листопада, на стримінговому сервісі Apple TV+ відбулася прем'єра другого сезону "Таємниця бункера" -…
Google заявила про рішення припинити показувати політичну рекламу в Європейському Союзі, починаючи з жовтня 2025…
Не представлений поки що офіційно Samsung Galaxy S25 протестували в Geekbench, завдяки чому стало відомо…