Як врятувати змочений смартфон, розповів експерт

Врятувати змочений телефон можна за допомогою пакетиків із силікагелем. Про це розповів директор регіонального інжинірингового центру SafeNet Національної технологічної ініціативи (НТІ) Денис Кувіков.

«Покладіть смартфон у пластиковий пакет, обкладіть його з усіх боків пакетиками із силікагелем та залиште сушитися. Попередньо обов’язково потрібно протерти всі роз’єми», – зазначив фахівець.

Експерт додав, що намочений телефон не можна відразу вмикати, оскільки системна плата може перестати працювати. Сушити пристрій феном і на батареї не варто, інакше воно точно вийде з ладу, наголосив Кувіков.

На думку фахівця, класти смартфон у банку з рисом теж погана ідея. А забезпечити безпеку засобу зв’язку дозволять чохол та захисне скло: це зменшить збитки від дії води.

Що таке селікагель

Силікагелі або Silica gel – популярний вологопоглинач, який присутній в коробках з абсолютно різними товарами. Це висушений гель, який роблять із перенасичених розчинів кремнієвих кислот. Зазвичай ми звикли їх викидати відразу, як тільки розпакували коробку. Але у цих маленьких мішечків є безліч корисних властивостей та способів застосування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я