Чи можна заряджати телефон усю ніч: рекомендації щодо заряджання акумулятора смартфона

Більшість користувачів смартфонів залишають їх заряджатися на всю ніч. Однак одні стверджують, що це шкодить акумулятору, а інші – що така зарядка не впливає на телефон, пише НВ .

Як правильно заряджати смартфон

Виробники сучасних моделей смартфонів говорять, що їх можна спокійно залишати на зарядці на всю ніч. Однак якщо акумулятор телефону не новий, то краще цього не робити. Оптимально тримати рівень заряду 30-80%. Якщо телефон стоїть на зарядці всю ніч, він точно зарядиться до рівня 100%. Слід зазначити, що в деяких смартфонах є функція налаштування максимального рівня заряду вручну: при цьому заряджання зупинятиметься, коли досягне необхідний рівень заряду батареї.

Рекомендації щодо заряджання акумулятора смартфона

1. Кожна батарея на основі літію має кінцеву кількість циклів заряджання та розряджання. З кожним циклом ємність акумулятора знижується.

2. Спробуйте зберегти рівень заряду акумулятора від 40 до 80 відсотків.

3. Намагайтеся не використовувати швидку зарядку щоразу, коли ви заряджаєте свій телефон. Більшість швидких систем заряджання змушують батарею нагріватися.

4. При першій зарядці смартфона після покупки телефон можна використовувати, поки він не сяде. Як тільки він вимкнеться, зарядіть смартфон до повної потужності, залишивши його вимкненим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я