Ситуації, коли потрібно дізнатись пароль Wi-Fi, трапляються не рідко. Наприклад, ви підключилися до мережі давно і після цього телефон не запитував пароль, тому ви встигли забути і тут його запитав товариш. Що йому відповісти та як дізнатися пароль Wi-Fi на Android та iOS телефоні? Про це розповідаємо далі.
Спосіб універсальний, він працює як на Android-телефонах, так і на пристроях під управлінням купертинівської операційної системи. Скористатися ним може кожен, отримання Root-прав або інші танці з бубном не потрібні. Ось що потрібно зробити:
Запускаємо будь-який браузер та вбиваємо в адресному рядку адресу Wi-Fi роутера. Найчастіше це 192.168.1.1 або 192.168.0.1, але якщо ці варіанти не підійшли – перевірити його можна подивившись на наклейку на задній стороні роутера.
Після цього відкриється веб-інтерфейс роутера, на якій вам потрібно буде ввести адмінські дані. Тобто логін та пароль. Якщо вони не змінювалися раніше – admin admin відповідно.
Після цього потрібно перейти в налаштування бездротової мережі, де буде вказано пароль.
Ще одним способом дізнатися пароль від Wi-Fi є сторонні програми. Вони прийдуть на допомогу у випадку, якщо ви не знаєте адмінські дані роутера і не можете переглянути пароль через веб-інтерфейс.
Варіантів у магазинах безліч, можете вибирати будь-який. Працюють вони за однаковим принципом, відображаючи паролі всіх мереж, до яких ви коли-небудь підключалися. Єдиний аспект – для коректної роботи таких програм потрібні ROOT-права.
Ще один метод, який також потребує ROOT-прав. Зазначимо, що при їх отриманні смартфон позбавляється гарантії, а також є ймовірність перетворити телефон на цеглу, тому якщо ви не дуже сильні в смартфонах – до нього краще не вдаватися.
Якщо ви все-таки отримали ROOT-права, тоді качайте з магазину який-небудь менеджер для доступу до файлів з ROOT-правами. Як варіант – ES Explorer. З його допомогою потрібно зайти до кореневого каталогу Wi-Fi, який знаходиться за адресою data/misc/wifi. У ньому ви знайдете файл під назвою wpa_supplicant.conf. Тут зберігаються дані про всі мережі, до яких ви коли-небудь підключалися. Його потрібно відкрити і знайти рядок PSK. У ньому знаходиться пароль.
Зазначимо, що пароль вказаний той, який був у мережі під час підключення. Якщо потім його поміняли і ви більше не підключалися до мережі – у файлі відобразиться старий пароль і скористатися ним зараз ви не зможете.
У Viber часто накопичується кеш, і він може реально займати багато місця на телефоні. Але…
Володимир Зеленський висловився проти повного блокування Telegram в Україні. Президент, як зазначив радник з питань…
Яблуко на день може тримати лікаря подалі, але пристрій Apple на вашому зап'ясті може повністю…
Серія S25 від Samsung вийде лише на початку 2025 року, але на ринку вже з'явилися…
Apple представила нову функцію в iOS 18.1, яка підвищує безпеку даних користувачів, автоматично перезавантажуючи iPhone…
Apple повернула використання двох чіпів пам'яті в базовій моделі Mac mini з M4, оснащеною 256…