Як скинути смартфон Samsung до заводських налаштувань

В цьому році Samsung випустила свій останній флагманський телефон Galaxy S22. Чи готові до оновлення? Дізнайтеся більше, щоб дізнатися, як скинути поточний телефон Samsung на налаштування, перш ніж продавати або продавати його комусь.

Galaxy S22 став зіркою лютневої галактики Galaxy, а також S22 Plus та S22 Ultra, що дало фанатам Samsung ідеальну можливість оновити свій телефон. Але якщо ви вже використовуєте Galaxy, як краще позбавитися вашого поточного телефону?

Є багато варіантів, коли справа доходить до порятунку від вашого старого обладнання, включаючи обробку, перехід до друзів та сім’ї або продаж на таких сайтах, як OLX.

Що б ви не вирішили зробити зі своїм старим смартфоном, важливо кинути його в налаштування заводів, щоб ваші дані були безпечними і не віддали очі. Скидання в налаштування заводу видаляє всю особисту інформацію, зміни та дані, збережені на вашому пристрої, повертаючи її, перш ніж він подивився, коли ви вперше витягли її з коробки, тому важливо резервне копіювання перед скиданням.

Подивіться нижче, щоб дізнатися, як скинути заводські налаштування вашого старого телефону Samsung, будь то Galaxy S21, складний Samsung або щось старіше.

Як скинути налаштування фабрики Samsung

Все, що вам потрібно, щоб скинути налаштування Samsung, це телефон, який ви хочете скинути, і пароль у свій обліковий запис Samsung (це якщо вас попросять ввести його для скидання ваших даних).

Потім просто дотримуйтесь інструкцій у цьому посібнику.

Що тобі потрібно:

Телефон Samsung із резервною копією

Укорочена версія:

  • Відкрийте налаштування телефону
  • Торкніться спільного контролю
  • Натисніть, щоб скинути
  • Натисніть налаштування скидання заводу
  • Натисніть “Скинути”, щоб відновити налаштування заводу вашого телефону

Крок 1. Відкрийте налаштування телефону

Тут ви знайдете багато різних елементів керування для свого телефону, включаючи можливість скинути його в налаштування заводу.

Крок 2. Натисніть на загальний контроль

Тут ви знайдете більш загальні налаштування, включаючи дату і час, мову і, звичайно ж, скинуті налаштування заводських установок.

Крок 3. Натисніть, щоб скинути

Це не призведе до негайного скидання Вашого пристрою Samsung.

Крок 4. Натисніть налаштування скидання заводу

Скидання в налаштування заводу повністю видаляє ваш телефон, тому важливе резервне копіювання вашого телефону, перш ніж виконувати ці дії, якщо ви хочете зберегти свої дані.

Крок 5. Натисніть «Скинути», щоб відновити установки телефону

В даний час є деякі з найпоширеніших питань про скидання смартфона та відповіді.

Що, якщо ви втратили свій смартфон?

Якщо ви втратили свій телефон Samsung, вам потрібно використовувати «Знайти мій мобільний» для видалення даних з пристрою.

Для цього просто перейдіть, щоб знайти мій мобільний і увійти до свого облікового запису Samsung. Потім натисніть на пристрій, який потрібно скинути, і натисніть «Будувати дані», щоб скинути його в налаштування заводів.

Що, якщо у вас є телефон, але ви не знаєте свій пароль для входу в систему?

Якщо ви виявите, що телефон заблокований, ви також можете скинути його в налаштування заводів, не входячи в систему.

Просто вимкніть пристрій або зачекайте, доки акумулятор розрядиться, і вимкніть його. Потім відкрийте меню відновлення, ввівши комбінацію кнопок, необхідних для вашого пристрою (на нових пристроях, таких як S20, S21 та комплексні пристрої Samsung, вам потрібно одночасно утримувати гучність та бічні кнопки, доки логотип Samsung не з’явиться на екран).

Після того, як ви побачите меню відновлення, використовуйте кнопки гучності, щоб «видалити всі дані користувача» або «прати дані/скидання в налаштування заводів» і натисніть кнопку «Живлення», щоб вибрати цю опцію. Підтвердьте свій вибір і зачекайте, поки на дисплеї з’явиться повідомлення. Потім натисніть кнопку «Живлення» та виберіть пристрій перезапуску, щоб завершити скидання до налаштувань заводу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я