Експерти назвали прості способи уповільнення розрядки батареї смартфона

Якщо мобільний пристрій постійно заряджати неправильно, ємність акумуляторного блоку почне скорочуватися. Через пару років швидкість розрядки батареї помітно збільшиться. Щоб цього не сталося, експерти радять дотримуватися наведених нижче рекомендацій.

Систематична підзарядка АКБ

Експерти радять підтримувати рівень заряду акумулятора розумної трубки в межах 40-80%. Таким чином, щоразу, коли рівень заряду опускається до 10-20%, смартфон необхідно підключити до зарядного пристрою.

Портативний акумулятор

Якщо в силу роду діяльності у вас відсутня можливість регулярної підзарядки смартфона, то є сенс задуматися про придбання простенького повербанку. З ним заряджати смартфон ви зможете будь-де.

Відмова від підключення смартфона до зарядки на всю ніч

Ми вже писали про те, що не слід залишати підключений до адаптера мобільний пристрій на ніч. Справа в тому, що після досягнення рівня заряду акумулятора 100% подача електроенергії не припиняється. Таким чином, АКБ продовжує заряджатися, що суттєво прискорює процес її деградації. Після досягнення рівня заряду позначки 80% смартфон рекомендується відключати від адаптера.

Щомісячне розрядження акумулятора до 0%

Один раз на місяць слід розряджати акумуляторний блок мобільного пристрою до 0%. Це піде йому на користь.

Зберігання смартфона у прохолодному місці

На жаль, термін служби акумулятора залежить від температурного режиму. При високих та низьких температурах деградація батареї посилюється. Оптимальною температурою роботи акумулятора смартфона вважається 0-15 °C.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я