За допомогою розширень можна інтегрувати в браузер відсутні функції: конвертування файлів, редагування офісних документів у вікні веб-браузера, менеджери паролів та ін. Користувач встановлює доповнення в Chrome, Opera і Firefox, щоб полегшити собі життя. Однак не всі розширення однаково корисні, а багато з них зовсім небезпечні. Розберемося, чим ризикує користувач, завантажуючи та встановлюючи доповнення для браузера.
Головна небезпека розширень – віруси та інші «поганці». Власники магазинів програм намагаються своєчасно виявляти доповнення зі шкідливим кодом, але вдається це далеко не завжди. Так, під час одного з багатьох «віртуальних рейдів» експертів з безпеки з інтернет-магазинів ПЗ було виявлено майже три десятки розширень зі шкідливим кодом. Судячи зі статистики завантажень, виявилися зараженими комп’ютери щонайменше 3 мільйонів користувачів браузерів Microsoft Edge та Google Chrome.
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…
Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…