Статті

Названо несподівану користь відеоігор

Share
Час читання: < 1 хв.

Регулярне використання відеоігор забезпечує людину щоденними завданнями, які необхідні для підтримки гостроти пам’яті та мислення. Такого висновку дійшли експерти з Клініки Мейо.

Широко поширена думка про те, що захоплення відеоіграми позбавляє людину набагато більш корисних для здоров’я видів активності на кшталт прогулянок на свіжому повітрі, читання книг або інших фізичних навантажень.

Через це до відеоігор у суспільстві сформовано, загалом, негативне ставлення, хоча їхня популярність зростає, особливо серед дітей та підлітків. Але не так погано, як показало нове дослідження американських учених. Вони з’ясували, що як щоденні відеоігри, так і розгадування кросворду – прекрасний початок дня, який позитивно впливає на здоров’я мозку.

Щоправда, це стосується людей середнього та старшого віку, які, як правило, відеоіграми не захоплюються. Особи цієї вікової групи, що грають на комп’ютері або смартфоні в слова, забезпечують своєму мозку додаткове навантаження, що дає можливість зберегти гостроту пам’яті та розумових процесів.

А це затримує зниження когнітивної діяльності та інші негативні вікові зміни. Але навіть молоді люди за допомогою відеоігор все-таки можуть зберігати певний рівень функціоналу свого мозку, звичайно, якщо захоплення не перетворюється на подібність до патології, в результаті якої підліток витрачає на дані ігри весь свій вільний час.

Хоча точний механізм позитивного впливу відеоігор не може бути визначений експертами, вони вже давно встановили, що регулярні навантаження для мозку, включаючи розгадування кросвордів, вивчення іноземної мови, навчання грі на музичних інструментах тощо зберігають здоров’я та активність цього органу. Це той самий виклик, який нам щодня необхідний, щоб, як кажуть, інтелектуально не закиснути.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
Tags: Ігри
  • Останні записи

    3 помилки, яких слід уникати при виборі місця для Wi-Fi-роутера

    У мене теж була ситуація, коли інтернет постійно "тупив", а гаджети ледве ловили Wi-Fi. Виявилося,…

    23.12.2024

    Прогнози на 2025 рік: 5 змін у світі технологій і соціальної сфери

    А ви колись замислювалися, як саме зараз користуєтеся технологіями? От спробуйте подумки пригадати. Це важливо,…

    23.12.2024

    iPhone 18 Pro стане конкурентом професійних фотоапаратів

    Наразі всі "прошки" від iPhone 14 до iPhone 16 Pro мають фіксовану діафрагму з апертурою…

    23.12.2024

    3 причини, чому варто вимикати Wi-Fi на смартфоні на ніч

    Багато людей не вимикають Wi-Fi на смартфоні на ніч, і, чесно кажучи, це не найкраща…

    23.12.2024

    AirPods стали основним джерелом рекордного прибутку для Apple

    Четвертий рік поспіль виручка від продажів AirPods від Apple перевищує 18 млрд доларів щорічно. Що…

    23.12.2024

    Android 16 обіцяє революцію в керуванні повідомленнями

    Якщо вам набрид постійний потік повідомлень на Android, то, здається, Google працює над тим, щоб…

    23.12.2024