Один з наших читачів цікавиться споконвічним питанням: а чи варто закривати програми на iPhone ? Є багато пояснень цієї ситуації. Сьогодні спробуємо розглянути всі варіанти і зрозуміти, чи необхідна ця процедура.
Власники iPhone чудово знають, що в iOS немає необхідності примусово закривати програми – про це говорили керівники Apple. Щоправда, таке працює лише у тих випадках, якщо програми оптимізовані під поточну версію iOS. App Store не публікує аби що, але деякі старі версії там все одно трапляються: як ви пам’ятаєте, на тижні стало відомо, що Apple вже готується видаляти програми, які давно не оновлювали.
Та й самі розробники часом створюють їх абияк, в результаті чого програми витрачають занадто багато ресурсів і навіть змушують iPhone грітися. По суті, рівень оптимізації додатків з App Store не такий вже й високий, тому зайвий раз варто прибрати їх із фону. Чи ні?
Кілька років тому на це питання відповідав віце-президент з програмного забезпечення Apple Крейг Федерігі, коли до нього звертався клієнт компанії з приводу примусового закриття програм у iOS.
“НІ і ще раз ні” – відповів Федеріги.
Багато хто повірив у це, але ентузіасти з числа власників iPhone вирішили перевірити це твердження. Тести показали, що iOS не зберігає запущені програми, а заморожує їх там. Завдяки цьому продуктивність iPhone не падає , відповідно, заряд акумулятора також не витрачається. Крім того, на повторний запуск програми витрачається мінімум ресурсів, але трохи більше, ніж на зберігання у фоні. Виходить, програми на Айфон краще залишати запущеними , ніж постійно закривати їх?
Але знову ж таки, додатки не витрачають ресурсів лише в ідеалі. Повертаємося до того, що програми на iPhone не завжди ідеально оптимізовані, особливо якщо мова про нові версії iOS, які випускають щороку. У iPhone завжди є програма, яка все псує: в моєму випадку – це один із клієнтів спортивних видань, через який починає грітися навіть iPhone 12 Pro. І все це під час перегляду сторінки з новиною! Упевнений, у вас в iPhone теж є якась програма, яка витрачає багато енергії. Якщо не складно, розкажіть у коментарях про нього. Подивитися їх дуже просто.
Саме тому я закриваю програми в iPhone, незважаючи на заяви високопосадовців Apple і вам раджу. Закривати програми на iPhone не потрібно , якщо вони не витрачають ресурси у фоновому режимі або, наприклад, через них не гріється смартфон. А ось додатки-шкідники краще закривати. Нормальні програми витрачають мізерно мало ресурсів у фоні, витрачаючи більше енергії при повторному запуску.
Ну, а якщо відверто, то закривати програми в iOS все-таки варто , але рішення це – виключно ваше. Наприклад, якщо любите, щоб iPhone був повний порядок, не було «гармошки» запущених додатків, серед яких ще доведеться шукати потрібне. При цьому, як було сказано вище, на витрати акумулятора це якщо і вплине, то не критично. Отже, відключати програми на iPhone потрібно чисто з естетичної точки зору, якщо дозволите так висловитися.
2020 рік був справжнім проривом для Apple. Вийшов iPhone 12, і це не просто черговий…
Відомий технологічний гігант Apple планує кардинально змінити ринок мобільних і комп'ютерних пристроїв за допомогою своєї…
У мережі з'явився перший рендер довгоочікуваного Turbo-смартфона REDMI наступного покоління. Що ще відомо Прем'єра REDMI…
Відомий інсайдер під ніком Sondesix розкрив в X (раніше Twitter) точну дату проведення масштабної презентації…
iPhone 16 Pro Max заслужено називають найбільшим і найдовговічнішим iPhone за всю історію бренду. Крім…
Черговою новинкою Xiaomi став кишеньковий перекладач Mijia Dictionary Pen C1 у формі ручки для письма.…