Причина №1. Кожна програма у процесі роботи оперує з різними даними. Згодом, накопичуються різні помилки, відбувається заповнення сховищ. Що більше даних, то важче працювати програмі. Також багато програм використовують кеш – тимчасову базу зберігання. Не завжди кеш вдається почистити, у програмах може не бути такої можливості.
Причина №2. Більшість програм отримують оновлення. Допустимо, програма стоїть у вас рік. За цей час вона отримає кілька оновлень. Не завжди апдейти ставляться коректно – інколи розробники проводять “відкати” свого коду. Через некоректне “накочування” апдейтів один на одного програма може видавати помилки або працювати повільно.
Якщо ви відчули, що софт працює не так, як раніше – з’являються зависання чи помилки, то програму бажано перевстановити. Як правило, ви отримаєте одразу оновлену версію без проміжних апдейтів. Не забудьте зберегти важливі дані, адже при видаленні вони можуть бути втрачені.
Коли рік добігає кінця, важко не замислитися, що ж чекає на нас у світі технологій…
Ремінці для смарт-годин та фітнес-трекерів від популярних брендів виявилися джерелом високих концентрацій токсичних хімічних речовин,…
Відомий техноблогер попередив своїх підписників про можливі труднощі з покупкою iPhone 16, який підтримує дві…
Motorola нарешті випустила стабільне оновлення Android 15 для Edge 50 Pro. Прошивка важить майже 1,8…
«Київстар» презентував оновлену тарифну лінійку, запропонувавши нові варіанти для користувачів пакетів «Все разом» та абонентів…
Некомерційна організація Encode запросила дозвіл подати заяву на підтримку позову Ілона Маска про зупинення комерціалізації…