У яких випадках краще не заходити на сайти при включеному VPN.
На думку експерта, сайти, на які краще не заходити, є електронна пошта та онлайн-банкінг. VPN потрібний для обходу блокувань, але через нього все одно передається інформація, тому ризик витоку залишається. До того ж, за словами Ульянова, важливо, чи довіряє користувач VPN-клієнту чи ні.
«Я б не рекомендував використовувати VPN-сервіси для того, щоб заходити в якісь критичні облікові записи, такі, як інтернет-банк або електронна пошта, до якої прив’язані інші облікові записи та облікові записи. Це буде компрометація інформації, а це небезпечно. Якщо ми використовуємо VPN для того, щоб отримати доступ до якогось заблокованого ресурсу, це лайтовий варіант», — порекомендував експерт.
За результатами тестування, проведеного Tech Droider, Xiaomi 15 Pro може по праву претендувати на найкращу…
У Samsung щодо ідей все добре. Компанія запатентувала ідею смартфона з екраном, що вібрує в…
Samsung продовжує розвивати свою операційну систему, і анонс бета-версії One UI 7 привернув увагу багатьох…
На YouTube з'явилося безліч каналів, що пропонують безкоштовні голлівудські фільми в хорошій якості, включно з…
Новинка, позначена каталожним номером CRW-001-1JR, надійде в продаж у Японії в грудні поточного року за…
Цього тижня користувачам WhatsApp стала доступна функція збереження чернеток повідомлень. Тепер месенджер повідомить користувачеві, якщо…
View Comments
Надо думать в первую очередь о нуждах населения, а не амбициями от одного мягкого места. Вот тогда и не нужны будут ВПН. А в ydc? как всегда, сначала делают потом думают. А страдают от этого, в первую очередь, люди, Ваши избиратели, которые Вам доверились.