Статті

Чому важливо використовувати довгі паролі

Share
Час читання: 2 хв.

У звіті компанії з кібербезпеки Hive Systems показано, скільки часу звичайному хакеру потрібно зламати паролі, які ви використовуєте для захисту своїх найважливіших облікових записів в Інтернеті. Наприклад, використання лише цифр може дозволити хакеру миттєво зламати ваш пароль довжиною від 4 до 11 символів.

Згідно з Hive Systems, паролі з чотирьох-восьми символів тільки в нижньому регістрі можуть бути зламані миттєво, а пароль, що складається з дев’яти букв у нижньому регістрі, може бути виявлений за 10 секунд. Якщо для пароля потрібно 10 символів, це збільшує час до 4 хвилин, тоді як 11-символьний пароль, який використовує лише малі літери, можна підібрати за дві години.

При комбінації малих і великих літер паролі з чотирьох-шістьох символів можуть бути зламані миттєво. Для зламування паролів, що складаються з семи символів, потрібно всього дві секунди, у той час, як паролі з восьми, дев’яти та десяти символів, що використовують як малі, так і великі літери, можна підібрати за дві хвилини, одну годину і три дні відповідно. Пароль з 11 символів з використанням великих і малих літер може утримувати хакера терміном до п’яти місяців.

Навіть якщо ви змішаєте малі та великі літери разом із цифрами, використання пароля, що складається всього з чотирьох-шостій символів, небезпечно. А якщо ви додасте до суміші символи, то навіть пароль із шести символів можна буде зламати миттєво. Суть у тому, що ваш пароль має бути довгим, і додавання однієї додаткової літери може мати величезне значення для безпеки ваших особистих даних. Наприклад, згідно зі звітом, використовуючи малі та великі літери, цифри та символи, час злому десяти символьного пароля займе п’ять місяців. Якщо використовувати ті ж літери, цифри та символи, але в 11-символьному паролі, то його злом займе цілих 34 роки.

Hive стверджує, що пароль, який використовується в Інтернеті, повинен містити не менше 8 символів, використовуючи поєднання цифр, великих літер, малих літер та символів.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Apple оголосила про завершення підтримки двох культових моделей iPhone

    Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…

    15.11.2024

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024