Я ніколи не вірю словам різних експертів та діячів, які стверджують, що після певних подій наше життя вже ніколи не буде колишнім. Так було на самому початку пандемії: всі в один голос стверджували, що наше життя кардинально зміниться, але за два роки виявилося, що все залишилося незмінним. Але, здається, саме зараз мобільний ринок переживає серйозні зміни, яких ще ніколи не було.
Аудиторія Apple по всьому світу максимально лояльна до компанії: мільйони людей змінюють Айфони щороку, щоб отримувати модний пристрій, стежать за презентаціями та новинами з Купертіно, обговорюють чутки. Apple вважається корпорацією добра, яка використовує зелені технології, піклується про екологію та жертвує частину коштів на благодійність. Шанувальники настільки люблять Apple і все, що з нею пов’язано, що навіть не звертають уваги на скарги співробітників компанії або повсюдні скандали.
Компанія з Купертіно пишається своєю екосистемою: всі пристрої ідеально взаємодіють у ній. Хоча здебільшого це якийсь маркетинговий трюк для залучення клієнтів. Щоправда, у світлі останніх подій все більше розчаровуєшся у цьому. Навіть найдешевші пристрої компанії дорожчають через стрибок курсу валют, отже, бажання виявитися користувачем iPhone стає дедалі менше.
Мимоволі замислюєшся про те, а чи потрібно витрачати стільки грошей, коли довкола є непогані пристрої на Android ? Зверніть увагу, що з Android-смартфонами краще працюють деякі аксесуари. Наприклад, той же мегапопулярний Xiaomi Mi Band має кращу сумісність з Android: фірмовий додаток Mi Fit для цієї платформи має більше налаштувань та аналогів Mi Fit дуже багато у Google Play. Смартфон на Android має безліч несоромних аксесуарів за прийнятну вартість: умовні навушники Jabra коштують у два-три рази дешевше за AirPods, а за якістю їм анітрохи не поступаються.
Епоха, коли навіть флагмани на Android були глючними і швидко розряджалися, добігла кінця. Вже давно, коли раптом не помітили. Тепер це цілком заможні пристрої. Snapdragon оптимізують під Ігри , навіть топовий MediaTek наздоганяє лідерів ринку. Смартфонів на Android дуже багато, вони різні. Саме вони штовхають мобільну індустрію уперед.
Чистий» Android дуже нагадує iOS і в чомусь навіть краще за неї. Ситуація, що склалася, грає на руку саме пристроям на Android: вони не збираються йти з російського ринку і точно завоюють серця фанатів Apple у довгостроковій перспективі.
Ніхто не знає, скільки всього смартфонів на Android існує зараз. Якщо відсіяти безліч не найякісніших варіантів, то можна знайти гідні пристрої. Ось 5 відмінних смартфонів на Android, за які точно не доведеться червоніти.
Здається, 2022 стане роком Android-смартфонів. Apple не дорахується кількох мільярдів прибутку та десятків мільйонів користувачів, які чекали на новинки. Не сумніваюся, що компанія повернеться на наш ринок. А от чи чекатимуть її тут — велике питання.
Коли рік добігає кінця, важко не замислитися, що ж чекає на нас у світі технологій…
Ремінці для смарт-годин та фітнес-трекерів від популярних брендів виявилися джерелом високих концентрацій токсичних хімічних речовин,…
Відомий техноблогер попередив своїх підписників про можливі труднощі з покупкою iPhone 16, який підтримує дві…
Motorola нарешті випустила стабільне оновлення Android 15 для Edge 50 Pro. Прошивка важить майже 1,8…
«Київстар» презентував оновлену тарифну лінійку, запропонувавши нові варіанти для користувачів пакетів «Все разом» та абонентів…
Некомерційна організація Encode запросила дозвіл подати заяву на підтримку позову Ілона Маска про зупинення комерціалізації…
View Comments
Короче перейти на андроид стоит только потому что дешевле, это единственное чем он лучше! А так полное глючное, конченное неоптимизированное говно! Я вам говорю как пользователь всех флагманских андроидов и айфона! Apple гораздо лучше, быстрее и качественнее любого дроида на рынке!
Слава Україні!
Що кацапи , тепер замість айфончиків переходьте на покофони
iPhone це замкнутий, консервативним пристрій, які закриває тобі доступ до світу. Що називається лишній "крок вліво, крок вправо і розстріл". 50% програм платні, розробники програмного забезпечення все менше випускають додатків для IOS. Коротше гімно гімном