Незважаючи на те, що сучасні смартфони вже давно не страждають від нестачі пам’яті, від переповнення вони, як і раніше, не застраховані. Якщо не стежити за витратою вільного простору, можна втратити його зовсім. Причому найгірше, що з’ясовується це несподівано – наприклад, під час зйомки фото або відео, і ти гарячково починаєш шукати, щоб видалити, щоб місця вистачило ще на кілька знімків або пару хвилин відео. Проте краще потурбуватися цим наперед. Тим більше, що є як мінімум 5 способів підтримувати вбудоване сховище смартфона в чистоті та порядку.
Видалення даних безпосередньо з програми – штука малоефективна. Для зручності користувачів багато розробників не дають своїм програмам видаляти файли відразу, а переносять їх у кошик, де вони зберігаються від 30 до 60 днів. Таким чином, ви можете подумати, що вже звільнили достатньо простору, хоча насправді це буде не так. Тому краще відразу користуватися для цього файловим менеджером. Наприклад, Google Files.
Як довести перевагу Android фанату iPhone
Напевно, ви чули, що є способи відновити навіть віддалені файли. І не має значення, як давно вони були видалені. Існують спеціальні утиліти, які дозволяють повернути навіть ті файли, які видалили місяць, два, три і навіть півроку тому. Вся справа в тому, що багато файлів залишають після себе сліди. Саме вони дозволяють відновити те, що було видалено. Мало того, що це небезпечно, то ще й самі сліди займають місце в пам’яті смартфона. Отже, треба стерти їх.
Усе, що треба знати про MIUI 13 і на які телефони її можна встановити
Найчастіше видаляти дані, що зберігаються в пам’яті смартфона, із самого смартфона виявляється досить проблематично. Причини можуть бути різні. Наприклад, файлів може бути занадто багато або вони банально можуть бути приховані. У таких ситуаціях найпростіше і найлогічніше скористатися комп’ютером. Він і невидимі файли розгляне, і з великими обсягами даних впорається значно простіше і швидше.
Як обійти Гугл-аккаунт? Ось найкращі способи
Дані на смартфоні можуть зберігатися не лише у його пам’яті, а й на зовнішніх носіях. Зокрема, на картках пам’яті, що використовують для розширення штатного сховища. Загалом це зручно, але не дуже безпечно. Тому тримайте в своїй пам’яті, що перед початком використання нової картки пам’яті або закінченням терміну експлуатації старої з неї потрібно видаляти всі дані повністю.
Як розблокувати телефон, якщо забув пароль. Все, що потрібно знати
Найрадикальніший спосіб видалити дані зі смартфона – це, звичайно, його скидання, або, як його називають, відкат до заводських налаштувань. Ця процедура видаляє всі файли з пам’яті пристрою і повертає його до тих конфігурацій, які були встановлені виробником ще на заводі. Таким чином, всі налаштування, які ви змінювали в період експлуатації, будуть повернені до базових установок без шансу запам’ятати внесені зміни.
Потужний смартфон для ігор із супер-швидкою зарядкою. Який купити
Процедура відновлення заводських установок повністю очищає вбудоване сховище. Тому, швидше за все, з пам’яті смартфона будуть видалені навіть так звані сліди, що свідчать про зберігання на пристрої будь-яких даних у минулому. Так що якщо ви все одно збиралися скинути апарат, немає сенсу виконувати видалення даних за методиками, які були описані вище. Якщо ви одразу готові на радикальне видалення всього і вся, одразу переходьте до цього методу.
Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…
Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…
Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…
Якщо мій телефон раптом зникне, я буду діяти максимально швидко, щоб повернути його і захистити…
Нещодавно зарубіжні ЗМІ порушили питання про темп і ефективність розробки наступної моделі штучного інтелекту OpenAI,…
Після нещодавнього оновлення месенджера Telegram користувачі iPhone зіткнулися з проблемою перегріву своїх пристроїв. Власники смартфонів…