Статті

Названі налаштування, які не варто змінювати, щоб не зашкодити смартфону

Share
Час читання: 2 хв.

Всі ми користуємось смартфонами, але для того, щоб термін служби був тривалим, потрібно знати певні нюанси. Нинішні телефони не ламаються від випадкового натискання не туди, але все ж таки казуси трапляються. Давайте розберемося, які параметри не варто змінювати.

Режим розробника

Цим режимом можуть керувати лише користувачі, які розуміються на цьому. З його допомогою можна усунути гальмування телефону, керувати модулями, змінювати апаратне прискорення та роздільну здатність екрана.

Налаштування програм, які мають доступ до дзвінків та повідомлень

Такі програми слід налаштовувати, ознайомившись із інструкціями в Інтернеті. Бо можна залишити себе без дзвінків та повідомлень від важливих закладів. Останнім часом користуються популярністю технології боротьби зі спамом. Їх встановлювати повинен тільки досвідчений користувач, тому що той, хто не знає, може відключити багато важливих дзвінків і смс.

Налаштування мережі

Якщо ви погано розумієте, не слід вносити зміни. Адже абонент вплинути на роботу мережі не може. Навпаки, можна зашкодити та залишитися без Інтернету. Було багато випадків, коли при неправильній установці точки доступу з рахунків користувачів списувалися кошти. Якщо ви спробуєте змінити налаштування мережі оператора, ризикуєте залишитися без зв’язку взагалі.

Зараз гроші через помилку не знімають, але ненароком ми можемо відключити важливу функцію. Бувало, що люди втрачали цінні повідомлення та дзвінки через те, що випадково відключили SIM-картку.

Зміна роботи камери

Налаштування камери можна змінювати, коли ви знаєте, що робите і коли все ретельно обдумали. Адже можна нашкодити якості фотографій, невдало змінивши, наприклад, фокус зображення.

Дозволи

Не потрібно надавати дозволи до дзвінків та повідомлень програм, що викликають підозру. Тому що можна наразити себе на небезпеку і втратити кошти з банківських рахунків.

Спеціальні можливості

Кожен гаджет дозволяє регулювати розмір шрифту, додавати керування жестами, розщеплювати кольори екрана та змінювати контрастність. Але деякі недорогі телефони можуть зависати навіть через прості маніпуляції зі змінами, а також через свою непоінформованість, користувачі потім не можуть повернутися до вихідних налаштувань.

Якщо ви вирішили самостійно внести зміни в налаштування, намагайтеся запам’ятовувати, що і де змінювали або робіть скріншот. Це допоможе у разі чого виправити ситуацію.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    5 прихованих функцій, які уповільнюють ваш смартфон

    Буває таке, що смартфон починає тупити, і це дратує. Перша думка — напевно, старий уже,…

    19.12.2024

    Новий “Супермен”: Джеймс Ганн показав перший трейлер

    Нарешті вийшов перший трейлер чергового фільму про "Супермена", за який цього разу взявся Джеймс Ганн.…

    19.12.2024

    Вийшла Android 16 Beta 2: які зміни додали

    Друга попередня версія Android 16 доступна для розробників. Це не найбільший реліз, але Google все…

    19.12.2024

    YouTube почне блокувати відео з клікбейтом та дипфейками

    Компанія Google запровадила нові обмеження для контенту, що публікується на YouTube. Відтепер блокуватимуть ролики, в…

    19.12.2024

    Як Apple зробить Vision Pro доступнішими: два способи зниження ціни

    Apple планує випустити нове покоління гарнітур Vision вже в 2026 році, і, за даними TrendForce,…

    19.12.2024

    iOS може стати більш відкритою через вимоги ЄС

    Євросоюз уже змусив Apple дозволити на iPhone сторонні магазини додатків, доступ до NFC для платіжних…

    19.12.2024