Невчасно розряджений акумулятор телефона здатен не лише зіпсувати настрій, але й стати чималою проблемою. Сучасні смартфони не часто можуть похизуватися великою автономністю, однак ми підкажемо, як змусити працювати смартфон хоча б кілька днів, якщо це критично потрібно.
Наші смартфони мають безліч різноманітних корисних функцій серед яких і режим економії енергії. Це спеціальна функція, яка дає змогу зберегти смартфон у робочому стані за низького заряду акумулятора.
Коли пристрій переходить у цей режим, його функціонал серйозно знижується. Частина найбільш енергозатратних процесів вимикається, а частота процесора знижується. Режим енергозбереження може включатися вручну або автоматично, коли досягається певний відсоток заряду акумулятора.
Активувавши режим збереження енергії ви помітите, що смартфон одразу знизить яскравість екрану, а очікуваний час роботи від акумулятора суттєво зросте.
Цікаво, що чимало користувачів не дуже люблять режим економії енергії на смартфоні помилково вважаючи, що він навпаки швидше садить батарею. Та це абсолютна нісенітниця. Ось що відключається на смартфоні в режимі економії енергії:
Режим економії може врятувати ваш день, якщо ви вийшли на роботу і раптово виявили, що забули зарядку чи павербанк. Рекомендуємо не затягувати з активацією цієї функції та налаштувати її на автоматичне ввімкнення при досяганні 30% заряду батареї.
Остання можливість заощадити заряд, коли в акумуляторі залишається близько 20% – саме цим нехтують власники смартфонів. Включаючи економію заряду на 10% шансів збільшити час роботи смартфона майже не залишається – у сухому залишку ви зможете продовжити життя пристрою на 20-25 хвилин. А ось при активації на 20% акумулятор може видати годину додаткового часу, або й більше.
Чимало смартфонів мають розширений режим економії енергії, який часто називається режим ультраекономії. У цьому сценарії ваш смартфон практично перетворюється на звичайний телефон із сенсорним екраном, який здатен лише дзвонити та надсилати SMS-повідомлення.
Решта непотрібних функцій вимикаються або ж обмежуються, щоб перенаправити усі ресурси на критичне збільшення автономності пристрою. Такий режим може стати в пригоді у справді екстримальних ситуаціях, якщо ви опинилися далеко від цивілізації без доступу до електрики, а підтримувати зв’язок із зовнішнім світом просто необхідно.
Якщо ж ви бажаєте, щоб ваш телефон економніше споживав ресурси, ви можете налаштувати його відповідно. Можна вручну вимкнути деякі неважливі функції, щоб заощадити заряд. Що можна вимкнути?
Чимало користувачів переймаються, що смартфон, який постійно перебуває в режимі економії заряду, може почати працювати гірше. Особливо коли в цьому режимі він заряджається.
Поспішимо вас заспокоїти: ви можете використовувати режим економії заряду постійно, адже енергозбереження впливає лише на фонові функції та роботу датчиків. Він не торкається батареї, тому негативних наслідків не буде.
Єдиний мінус – неповноцінна робота смартфона. Все-таки погодьтеся: краще, коли смартфон працює на всі 100 без будь-яких обмежень, і функції включаються автоматично, а не вручну, однак, якщо вам дійсно потрібні кілька лишніх годин роботи такою ціною – користуйтеся спокійно.
Intel ненароком посприяла успіху М-чіпів Apple, - розповів колишній співробітник останньої Майк Мортон. За його…
На Reddit про проблему заявили власники Google Pixel 7, 8 і 9. Смартфон періодично скидає…
Останнім часом активно обговорюють нову технологію, що покращує якість зображення на смартфонах — наднизьке антивідблискове…
За повідомленнями зарубіжних ЗМІ, Apple готується до випуску нового смарт-трекера AirTag 2 у середині 2025…
Юридична битва між Google і Міністерством юстиції США досягла переломного моменту після того, як суд…
Ключовим технічним нововведенням стане поява телеоб'єктивів. Якщо Phone (3a) отримає стандартний телеоб'єктив, то старша модель…
View Comments
Гугль-поиск снесни или отключить и батарея в 2 раза больше держать будет!