У чому сучасні смартфони перевершують комп’ютери: вісім пунктів

Сучасні мобільні пристрої пропонують велику кількість можливостей. При цьому деякі завдання на них навіть можна виконати швидше та простіше, ніж на настільному комп’ютері чи ноутбуку. Докладніше про це – у статті.

Зараз виробники смартфонів намагаються покращити характеристики пристроїв та зробити їх універсальними гаджетами. Вже зараз є речі, які набагато легше зробити на телефоні, ніж на комп’ютері. Про них – нижче.

  1. Соцмережі . Користуватися ними сьогодні набагато зручніше за допомогою мобільного додатка. До того ж дістати гаджет і відкрити програму набагато швидше, ніж увімкнути ноутбук і відкрити браузер. А деякі соціальні мережі адаптовані саме під смартфон: наприклад, Instagram.
  1. Інтернет-банкінг . Банківські програми зараз набагато зручніше, ніж сайти. Хоча б тому, що якісь речі можна виконати швидше: наприклад, сплатити щось – за допомогою сканування QR-коду та введення потрібної суми.
  1. Читання . Загалом з комп’ютера читати набагато складніше та втомливіше, ніж зі смартфона. Крім того, у сучасних мобільних пристроях є спеціальний режим читання.
  1. Робота з картами . Мобільні програми з картами дозволяють дізнатися своє місцезнаходження в будь-який час. Це дуже швидко в порівнянні з тим, скільки потрібно чекати, поки все завантажиться на ноутбуці.
  1. Погода . Можна на екрані смартфона навіть додати віджет, щоб завжди бути в курсі погоди. У додатку також є прогноз на кілька днів.
  1. Електронна пошта . Перевіряти пошту, відповідати на листи тощо. стає набагато зручніше саме за допомогою програми.
  1. Заміна офісного комп’ютера . Наприклад, дорогі смартфони сьогодні можуть видавати зображення через TypeC на HDMI телевізори, монітори, проектори, а також на телевізори, проектори, принтери з Wi-Fi. Тобто презентацію можна зробити на телефоні та потім просто все вивести на екран.
  1. Ігри . Насамперед, вже випущено велику кількість популярних ігор саме для мобільних платформ: наприклад, World of Tanks, Genshin Impact. Є і стрімінгові послуги, з яких найбільш відомий – GFN (GeForce Now).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я