Названо додатки для Android, які краще негайно видалити з смартфона

Усі додатки, які з’являються в Google Play, спочатку проходять повну модерацію. Але часто, попадають туди і ненадійні програми. Тому уважними повинні бути саме користувачі. Існують додатки, які занесуть в телефон віруси, рекламу, платні послуги, тощо. Таким чином в користувача почнуть зникати гроші і т.д. Так от сьогодні буде названо додатки для Android, які краще негайно видалити з смартфона.

Цього разу, в магазині додатків з’явились програми з трояном Joker. Для тих, хто не зовсім розуміє, пояснимо простими словами. Ви скачуєте такий додаток, він у вас просить різні дозволи, на які ви погоджуєтесь, і все. Після цього у вас можуть з’явитись платні підписки, віруси і т.д. Найгірше те, що такі додатки можуть отримати доступ до вашого банку і списати відразу всю суму, яка є на картках.

Саме страшне те, що це додатки, які можуть бути цікаві кожному. Це можуть бути сканери для документів, альбоми з шпалерами та темами на телефон, або ж переглядачі повідомлень. Тобто, те, що потрібно великій кількості людей.

Ось перелік додатків, які вже потрібно видалити: Fast Magic SMS, Travel Wallpapers, Auxiliary Message, Element Scanner, Great SMS, Free CamScanner, Super Messages.

Якщо ви маєте якийсь з цих додатків, то видаляйте його. Після цього в Google Play перевірте чи немає у вас чогось, на що ви не підписувались. Далі загляньте, чи не списали у вас кошти. Якщо списали, то звертайтесь до банку за поверненням. Якщо ви бачите на телефоні якусь рекламу, також видаліть її.

В першу чергу, потрібно пам’ятати, що за безпеку відповідаємо ми. Потрібно скачувати додатки з відгуками та високим рейтингом. Далі потрібно уважно звертати увагу на дозволи, які просить додаток. Крім цього, дозволи повинні відповідати додатку. До прикладу, не потрібно калькулятору мати доступ до СМС, бо це дивно. Тому не треба винуватити когось, що створили такий додаток, або дали йому можливість бути в Google Play. Будьте уважні і у вас ніколи не станеться ніяких прикрих ситуацій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. Тобто автор допису вважає, що ебанати які таке ставлять взагалі вміють читати?

    Щодо, сміливе припущення…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я