Втратила актуальність: названо “найнепотрібнішу” кнопку на клавіатурі

Експерти розповіли, яка клавіша на клавіатурі за останні 10 років втратила свою актуальність і практично не потрібна сучасним користувачам

Комп’ютери та ноутбуки стали невід’ємною частиною життя сучасної людини. І щоб працювати з ними було легко та швидше, потрібно знати комбінації кнопок на клавіатурі. Але не всі вони однаково актуальні. Експерти розповіли, яка клавіша практично не потрібна сучасним користувачам.

Виявилося, що йдеться про кнопку F1, яка розташована у верхній частині клавіатури. Якщо 10 років тому, як вважають експерти, вона була дуже корисною, то зараз практично не виконує свого функціоналу та користувачі ПК спокійно можуть обходитися без неї. Причиною цього є те, що клавіша F1 відповідає за довідку, тобто під час запуску певної програми та натискання F1 перед вами відкриється інформація про програму.

Але зараз, як правило, цією кнопкою не користуються, тому що більш детальну інформацію про певний софт можна отримати через пошукову систему Google і вона буде більш доступною та зрозумілою.

Крім того, при натисканні на F1 користувач, швидше за все, побачить відкриту пошукову систему компанії Microsoft із запитом на отримання довідки про ту чи іншу програму, а якщо відсутній інтернет, то взагалі не отримає жодної інформації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я