Мабуть, кожен, хто має ноутбук, думав, чи потрібно його закривати, якщо ним ніхто не користується. Це питання турбує кожного власника ноутбука, бо хтось каже, що варто його закривати, а хтось навпаки. У цій статті ми відповімо на це питання і розберемо, коли і навіщо він був створений.
Перший ноутбук було створено у 1982 році під назвою Grid Compass для компанії NASA. Але навіщо він їм був потрібний? Справа в тому, що вони хотіли використовувати ПК у космосі, але уявіть який хаос творився б у космічному апараті, коли дроти, мишка, клавіатура та багато іншого літали б у невагомості? Тому для цього і був придуманий Grid Compass, який мав корпус із магнієвого сплаву. Так, він важкий і незручний у порівнянні з нашими сучасними ноутбуками, які мають тонкий корпус та гарні характеристики. Але уявіть, як було зручно користуватися в ті роки таким комп’ютером, у якого було все те, що й звичайний, але у своєму корпусі.
А які в нього комплектуючі?
З Grid Compass все ясно – це був великий прорив у створенні комп’ютерів. Давайте тепер дізнаємось, чи слід закривати ноутбук, якщо ним ніхто не користується.
Хтось вважає, що при частому закриванні та відкритті ноутбука механізм зламається, але це не так. Він якраз і був призначений для цього, тому дуже великий ресурс роботи. Розберемо, чому це потрібно робити. Завжди закривайте кришку:
Підведемо підсумки. Саме закриття і відкриття ніяк не шкодить цьому механізму, навіть якщо це відбувається дуже багато разів. Ця проста дія може зберегти не лише ваш екран від поломки, а й клавіатуру від забруднення.
WhatsApp має купу корисних функцій, про які не всі знають, і які можуть реально зробити…
Напередодні Різдва компанія Sony оголосила про тимчасове зниження ціни на PlayStation 5. З 24 грудня…
Компанія додала на смартфони Pixel нову функцію безпеки в рамках сервіс Play Protect. Вона захищає…
Три озлоблених власники AirPods Pro подали колективний позов проти Apple, звинувативши компанію в порушенні законів…
Останніми тижнями користувачі YouTube Premium почали помічати, що на платформі знову з'являються рекламні ролики, хоча…
В асортименті фірмових аксесуарів компанії Xiaomi з'явився новий блок живлення на базі GaN-компонентів. Пристрій із…