Статті

Відомо, як збільшити час роботи Android-смартфону без підзарядки

Share
Час читання: < 1 хв.

Головна проблема при користуванні Android-смартфоном – короткий час роботи акумулятора. При частому використанні телефону та користуванні великою кількістю програм батарея може потребувати підзарядки кілька разів на день. Однак існує безліч простих функцій, які допомагають підвищити тривалість роботи акумулятора.

Енергозбереження

Функція режим енергозбереження приносить величезну користь, коли акумулятор смартфона практично на нулі, і немає можливості на даний момент поставити телефон на підзарядку. У цьому режимі зменшується яскравість дисплея, закриваються програми, що витрачають заряд батареї, працюючи у фоновому режимі.

Яскравість дисплея

Яскравість підсвічування екрану значно впливає на батарею Android-смартфону. У разі тривалого перебування в темному приміщенні рекомендується знизити рівень яскравості дисплея. Найпростіше в налаштуваннях активувати функцію “Автоматичне регулювання яскравості”. Вона допоможе вам не замислюватися про дисплей, а самостійно регулюватиме яскравість. Натомість рекомендується встановити менший тайм-аут екрана.

Геолокація

Щоб збільшити тривалість роботи акумулятора, слід відключити одну з енерговитратних функцій смартфона – відстеження геолокації. Функцію можна повністю відключити в налаштуваннях телефону, однак краще вимкнути її лише в окремих програмах.

Вимкнення анімації

Різні анімаційні ефекти також впливають на батарею смартфона, напружуючи процесор. Щоб вимкнути цю функцію та затягнути час роботи смартфона, вам вже доведеться знайти налаштування для розробників, за замовчуванням вони приховані.

Режим польоту

Ця функція є найважливішою при малому відсотку заряду батареї. Вона відключає абсолютно весь зв’язок: стільниковий, WI-FI. На невеликій кількості смартфонів також вимикається функція GPS. Доцільно користуватися включенням режиму польоту ситуаціях, де повністю відсутня зв’язок.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Android

Останні записи

Розкрито плани Apple щодо нових iPad Pro

Згідно з даними, опублікованими відомим інсайдером Марком Гурманом, компанія Apple знаходиться на завершальному етапі тестування…

30.03.2025

Google представила тестову версію оновленої нейромережі Gemini 2.5 Pro

Google оголосила про запуск експериментальної версії нейромережі Gemini 2.5 Pro для всіх користувачів додатка Gemini,…

30.03.2025

Смартфонні екрани стали міцнішими: представлена технологія Gorilla Glass Ceramic

Компанія Corning анонсувала запуск нового продукту Gorilla Glass Ceramic. Це захисне скло розроблене для покращення…

30.03.2025

Google змінила дату випуску Pixel 9a після невдалого старту

Старт продажів смартфона Google Pixel 9a, який мав відбутися цього тижня, перенесли. Компанія Google пояснила…

30.03.2025

Штучний інтелект змінить світ: прогноз Білла Гейтса на майбутнє

Протягом наступного десятиліття досягнення в галузі штучного інтелекту (ШІ) значно зменшать потребу в людській праці…

30.03.2025

Київстар оголосив про нову еру комунікацій в Україні

Національний мобільний оператор "Київстар" отримав дозвіл на використання нового коду мережі 707, що стане важливим…

30.03.2025