Статті

Основні поради щодо збереження заряду смартфона на більший термін

Share
Час читання: 2 хв.

Активним користувачам смартфонів постійно мало заряду батареї. Вони змушені постійно його заряджати або за допомогою Powerbank або стандартно від розетки. Звичайно, сучасні телефони тримають заряд довше за старі моделі, але й цього буває мало. Є деякі маловідомі способи продовжити роботу телефону. Про них ми й поговоримо.

Найбільше заряду витрачає саме екран. Тому треба зменшити його роботу. Є випадки, коли дисплей працює без вашої участі, наприклад, коли надходять різні повідомлення. Цю функцію краще вимкнути, і ви відразу помітите різницю в тривалості роботи смартфона. Якщо ж ви хочете знати, коли і що вам прийшло, можна використовувати тільки сигнал. Все це можна зробити у налаштуваннях пункту “повідомлення”. Далі просто потрібно буде вимкнути активацію екрана під час повідомлень.

У сучасних Android телефонах є кілька режимів роботи і один із них – енергозберігаючий. Це найкращий режим роботи. Він продовжить заряд на кілька годин, що не вплине на швидкість виконання завдань і не обмежить функції, а також зробить яскравість екрана меншим. Тобто після включення режиму ви не помітите особливих змін, тільки батарея перестане так швидко розряджатися.

Вимикайте 4G, коли він вам не потрібний. Сама по собі мобільна мережа не розряджає акумулятор, але проблема в тому, що телефон постійно шукатиме з’єднання, а це і садить батарею. Якщо ж говорити про інші бездротові мережі (Wi-Fi, NFS, Bluetooth), то вони можуть бути постійно включені, це не впливає на тривалість автономної роботи.

Останній фактор, що погано впливає на батарею – холод. Всі знають, що за низьких температур смартфони швидше розряджаються. Все тому, що в акумуляторі є рідкий літій, який стає густим від холоду, тому починає погіршуватися робота акумулятора. Звичайно, щойно телефон знову нагрівається, заряду знову стає достатньо, але це не зовсім добре впливає на батарею. Щоб такого не траплялося, потрібно взимку носити смартфон ближче до тіла, тоді він завжди буде в теплі. А відкриті кишені та сумки не дуже надійне місце для телефону.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: поради
  • Останні записи

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024