Статті

Основні поради щодо збереження заряду смартфона на більший термін

Share

Активним користувачам смартфонів постійно мало заряду батареї. Вони змушені постійно його заряджати або за допомогою Powerbank або стандартно від розетки. Звичайно, сучасні телефони тримають заряд довше за старі моделі, але й цього буває мало. Є деякі маловідомі способи продовжити роботу телефону. Про них ми й поговоримо.

Найбільше заряду витрачає саме екран. Тому треба зменшити його роботу. Є випадки, коли дисплей працює без вашої участі, наприклад, коли надходять різні повідомлення. Цю функцію краще вимкнути, і ви відразу помітите різницю в тривалості роботи смартфона. Якщо ж ви хочете знати, коли і що вам прийшло, можна використовувати тільки сигнал. Все це можна зробити у налаштуваннях пункту “повідомлення”. Далі просто потрібно буде вимкнути активацію екрана під час повідомлень.

У сучасних Android телефонах є кілька режимів роботи і один із них – енергозберігаючий. Це найкращий режим роботи. Він продовжить заряд на кілька годин, що не вплине на швидкість виконання завдань і не обмежить функції, а також зробить яскравість екрана меншим. Тобто після включення режиму ви не помітите особливих змін, тільки батарея перестане так швидко розряджатися.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Вимикайте 4G, коли він вам не потрібний. Сама по собі мобільна мережа не розряджає акумулятор, але проблема в тому, що телефон постійно шукатиме з’єднання, а це і садить батарею. Якщо ж говорити про інші бездротові мережі (Wi-Fi, NFS, Bluetooth), то вони можуть бути постійно включені, це не впливає на тривалість автономної роботи.

Останній фактор, що погано впливає на батарею – холод. Всі знають, що за низьких температур смартфони швидше розряджаються. Все тому, що в акумуляторі є рідкий літій, який стає густим від холоду, тому починає погіршуватися робота акумулятора. Звичайно, щойно телефон знову нагрівається, заряду знову стає достатньо, але це не зовсім добре впливає на батарею. Щоб такого не траплялося, потрібно взимку носити смартфон ближче до тіла, тоді він завжди буде в теплі. А відкриті кишені та сумки не дуже надійне місце для телефону.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Митник Михайло

За 33 роки встиг зібрати невелику колекцію гаджетів Apple, обзавестися кількома лімітованими консолями. На "iTechua" ділюся виключно найкращими пропозиціями на придатні девайси, якими користуюся сам.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: поради
  • Останні записи

    Як зрозуміти, що смартфон скоро зламається: топ-3 ознаки

    Всі користувачі повинні знати про ознаки поломки мобільного телефону, що наближається. Без цієї життєво важливої…

    03.05.2024

    Xiaomi та Google терміново оновлюють програмне забезпечення через проблеми у смартфонах

    ІБ-компанія Oversecured виявила проблеми в Android -додатках від Xiaomi та Google Android Open Source Project (AOSP), що впливають на користувачів по…

    03.05.2024

    Названо моделі Google Pixel, які не отримають оновлення до Android 15

    Стало відомо, коли може початися розповсюдження Android 15 на пристрої Google Pixel і які моделі…

    03.05.2024

    Названо найкращі смартфони за співвідношенням ціни та якості за версією AnTuTu

    Фахівці бенчмарку поділилися своїм баченням найзбалансованіших смартфонів одразу у чотирьох категоріях, починаючи від бюджетників та…

    03.05.2024

    Apple зменшить ще одну деталь iPhone 16

    Якщо вірити представленим знімкам, компанія змінила систему бездротової зарядки. Про це пише портал 9To5Mac, посилаючись…

    03.05.2024

    Виробництво OLED-панелей для iPad Pro призведе до змін iPhone 16

    Перехід на OLED в iPad - це те, над чим уже багато років працюють. Незважаючи…

    03.05.2024