Встановлено, які програми найшвидше розряджають акумулятор смартфона

Якщо ви дуже часто заряджаєте свій смартфон, тому що відсотки заряду його батареї стрімко зменшуються, це й матеріал точнодля вас. В першу черу слід перевірити, чи не використовуєте ви програми, які швидко розряджають батарею.

Які програми найшвидше розряджають батареї наших смартфонів?

Якщо ви запитаєте користувачів смартфонів, що їх найбільше дратує у їхньому смартфоні, відповіддю, безумовно, буде час автономної роботи. І це не дивно, адже продуктивність смартфонів стає все більшою, діагональ екранів постійно збільшується, а в області акумуляторів за останні роки практично нічого не змінилося. Так, у нас є все більш швидкі технології зарядки, які дозволяють зарядити смартфон від 0 до 100% трохи більше, ніж за півгодини, але це не вирішення вихідної проблеми.

Тим більше, що на відносно невелику ємність акумулятора накладається все більше енергоємних додатків, які можуть дуже швидко розряджати смартфон, а ми навіть не підозрюємо про це. Які в цьому плані найгірші? Галузева компанія pCloud вирішила перевірити це, ретельно проаналізувавши дозволи додатків і перевіривши, які з них працюють у фоновому режимі, незалежно від того, чи ми їх використовуємо в даний час.

Методологія включала перевірку того, які інструменти використовує додаток, наприклад, місцезнаходження або камеру, скільки енергії йому потрібно і чи має можливість переключитися в темний режим. Зважаючи на все це, було встановлено, що Facebook, Fitbit, Skype, Uber та Verizon є найбільшими споживачами наших акумуляторів.

Ці програми є найбільшими вбивцями акумуляторів смартфонів – pCloud
Коротше кажучи, у верхній частині списку є програми для соціальних мереж, такі як Facebook, Instagram, Linkedin, Snapchat, YouTube або WhatsApp — всі вони входять у топ-20 і вимагають до 11 функцій, що працюють у фоновому режимі. Не набагато краще з додатками для знайомств, де Bumble, Grindr та Tinder пожирають батарею, і тут ми також говоримо про 11 опцій, що працюють у фоновому режимі.

Однак це лише невелика частина програм, які ми використовуємо, тому варто перевірити, які програми найбільше впливають на батарею нашого смартфона (і найкраще позбутися їх, якщо їх не використовуємо занадто часто). Це зовсім не складне завдання, тому що на більшості пристроїв iOs, Android достатньо зайти в Налаштування, знайти там Батарею, і перевірити список найбільш ресурсоємних програм.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я