Експерт розповів, як правильно заряджати смартфон

110

Офіційна сторінка Xiaomi у Facebook опублікувала відео, в якому інженер компанії розвінчав три міфи про зарядку смартфона.

За його словами, смартфон не потрібно, всупереч уявленням, що склалися, розряджати до нуля при першому використанні. “Сучасні девайси не потребують калібрування батареї, – заявив експерт. – Девайсом можна користуватися прямо з коробки як завжди”.

Також інженер зазначив, що швидка зарядка не шкодить батареї смартфона. “Нічого з того, що передбачено комплектацією вашого смартфона, не може йому нашкодити. Головна умова – оригінальність та справність зарядного пристрою”, – розповів він.

У сучасних смартфонах є контролери, які регулюють потужність вхідного заряду, тому не варто переживати, що зарядний пристрій виявиться надто потужним, наголосив експерт. Крім того, за його словами, “швидка зарядка не дорівнює швидкій розрядці”.

Також фахівець розповів, що відключати смартфон від зарядки після досягнення 100-відсоткового заряду не обов’язково. “Давайте згадаємо ноутбуки. Ми ж продовжуємо ними користуватися, коли вони стоять на зарядці. Тож і зі смартфоном нічого не станеться – можна спокійно залишити його на ніч і забути на якийсь час”, – розповів інженер.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я