За статистикою, понад 65% населення зараз має смартфон. З часом ця цифра тільки зростатиме і зростатиме. Відповідно, у користувачів виникає питання, що робити, щоб телефон працював якнайдовше і не ламався. У цій статті буде названо 5 помилок, через які смартфони ламаються швидше.
Перша помилка – це падіння. Можна легко кинути телефон на щось м’яке, а можна ненароком впустити його на землю з висоти. Всі ці удари, байдуже легкі чи ні, погано впливають на роботу смартфона. Потрібно розуміти, що телефон – це механізм із величезною кількістю різних деталей. Всі ці елементи беруть на себе удар, а надалі ламаються, і телефон перестає працювати. Відразу після падіння телефон може не змінитись, але в майбутньому він зламається.
Друга помилка – перегрів. Перегрівається телефон через тривале використання програм, які для телефону важкі. Це, наприклад, програми, пов’язані з відео, це ігри та інше. Особливо сильно нагрівається смартфон, якщо ви з нього не зняли чохол. Друга причина перегріву – залишити телефон на сонці або біля чогось гарячого. Високі температури в першу чергу погано впливають на акумулятор. Він починає руйнуватися через хімічні процеси, які в ньому походять від перегріву.
Третя помилка – вода. Звичайно, великий відсоток сучасних смартфонів захищений від води різними системами. Якщо у вас такий, то недовге занурення у прісну воду ніяк не вплине на роботу телефону. Якщо ж на вашому телефоні немає захисту від вологи, то потрібно уважно стежити, щоб вода не потрапляла на нього. Якщо ж вийшло так, що ваш гаджет впав у водоймище, потрібно швидко вимкнути телефон і нести його в сервісний центр. Проблема в тому, що контакти та різні деталі від води окислюються, а згодом вимагають дорогого ремонту чи заміни.
Четверта помилка – піратські програми. Якщо ви вирішили заощадити і завантажити щось із незрозумілих посилань або сайтів, то це погана ідея. Є офіційні програми такі, як Google Play або AppStore. Разом з піратськими версіями музики, програм, фільмів, ви можете завантажити собі віруси, які зашкодять ваш телефон. В окремих випадках шахраї через неофіційні програми можуть із вас ще й гроші виманити.
П’ята помилка – натискання на екран. Сучасні телефони мають такий сенсор, що до нього вистачить легко доторкнутися, щоб він зреагував. Деякі користувачі думають навпаки, чим сильніше тиснеш, тим краще. Тут, знову ж таки, слід розуміти, що екран телефону – це не просто шматок скла, це ціла складна система. Сильні натискання пошкоджують деталі, що знаходяться в екрані, і через це робота телефону стає гіршою. Жовті або білі цятки на екрані говорять саме про неправильне використання.
Samsung Galaxy S25 Slim буде найтоншим смартфоном у серії Galaxy S25. Раніше ця інформація вже…
Компанія Microsoft випустила оновлення безпеки KB5007651 для Windows Defender, що усуває багаторічну проблему із захистом…
Останніми тижнями в соціальних мережах активно обговорюється питання про доцільність обмеження використання штучного інтелекту, зокрема…
Мобільний оператор Vodafone оголосив про підвищення вартості низки своїх тарифів, таких як SuperNet Start, Light+…
Надійний інсайдер Соні Діксон поділився знімками муляжів iPhone SE четвертого покоління, вихід якого очікується в…
Судячи з останніх інсайдів, Samsung і Apple працюють над тонкими версіями своїх майбутніх флагманів. Свіжу…