Мобільний телефон повільно заряджається. Причини та рішення

2282

Якщо ваш телефон заряджається дуже повільно, вам слід ретельно перевірити зарядний пристрій, блок живлення для зарядки і акумулятор пристрою. Ці три компоненти часто пошкоджуються і вимагають постійної перевірки їх стану. Однак і вони не завжди стають коренем проблеми У цій статті ви побачите найпоширеніші причини повільної зарядки, а також способи виправити це.

Замініть зарядний пристрій

Одна з найбільш частих причин, по якій телефон заряджається повільно, – це пошкодження зарядного пристрою або його низька якість. Для будь-якого телефону рекомендується використовувати оригінальний зарядний пристрій. Використання інших зарядних пристроїв або USB-кабелів істотно впливає на продуктивність і час зарядки, що може привести до пошкодження акумулятора в довгостроковій перспективі. Якщо це не дає бажаного при зміні зарядного пристрою, то несправність може бути в акумуляторі або самому мобільному пристрої.

Перевірте акумулятор

З плином часу батареї телефонів починають зношуватися. Знос прискориться, якщо час зарядки занадто тривалий або телефон заряджається не оригінальна зарядним пристроєм. Якщо у вашому телефоні знімний акумулятор, переконайтеся, що він не здувся. Спробуйте замінити його або хоча б здати телефон в сервісний центр для діагностики.

Перевірте вхід для зарядного пристрою

Якщо ви перевірили стан акумулятора і використовуєте оригінальний зарядний пристрій для телефону, перевірте контакт зарядки пристрою. Для цього вимкніть мобільний телефон і за допомогою голки або струменя стиснутого повітря прочистите роз’єм. Пам’ятайте, що ви також можете звернутися до фахівця для виконання такого очищення.

Зараз читають  Як вибрати ігровий ноутбук: ключові параметри

Не використовуйте телефон під час зарядки

Це дуже часта помилка серед користувачів різних смартфонів. Якщо телефон буде одночасно витрачати заряд і підвищувати його, то процес зарядки сильно сповільниться. Постарайтеся не використовувати пристрій або хоча б не задіяти енерговитратні процеси (перегляд відео, мобільні ігри і т.і.).

Додатки для перевірки акумулятора

Рекомендується завантажити деякі програми, які перевіряють стан батареї. Так ви будете мати достовірний звіт про її використанні та працездатності.

CPU-Z

Ця програма перевіряє стан акумулятора і важливі аспекти, такі як його температура, стан заряду і щоденна продуктивність. Він не займає багато місця на телефоні і визначає деякі причини, за якими телефон заряджається повільно. Вам просто потрібно завантажити CPU-Z з магазину Google Play і перейти на вкладку «Батарея», щоб переглянути інформацію, яку він надає.

Ампер

Якщо ви хочете виміряти швидкість зарядки того чи іншого зарядного пристрою, ви можете спробувати це дію з Ampere. Він в реальному часі вимірює, наскільки швидко пристрій заряджається. Щоб використовувати його, вам просто потрібно завантажити його з Play Store, прийняти його умови і вийти із програми відкритим, щоб переглянути звіт, який він пропонує.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я