Названо 5 найбільших недоліків сучасних смартфонів

Ми часто пишемо про нові смартфонах, їх нові функції та можливості, але не так часто говоримо про їх мінуси. Сьогодні спробуємо виправити ситуацію, тому будуть названі 5 найбільших недоліків сучасних смартфонів.

№ 1. Зайві і непотрібні функції

Напевно це той недолік, який нас в ITechNews нервує найбільше. Практично всі сучасні смартфони отримують функціонал, який практично нікому не знадобиться при користуванні смартфоном. Мало того, що в смартфони «засовують» такий різний мотлох, його ще й рекламують як неймовірно корисну і потрібну функцію. Особливо цим грішать китайські виробники смартфонів, які люблять додавати щось таке, що дійсно не треба.

№ 2. Amoled екрани

Напевно цілком несподівано, але Amoled екрани можна віднести до одного з найбільших недоліків сучасних смартфонів. Фактично, можна виділити 2 причини цього: мерехтіння і вигорання.

З першою причиною проблеми досить серйозні, оскільки Amoled екрани досить сильно мерехтять, що згубно впливає на зір, і на здоров’я в цілому.

У вигорянні також мало приємного, особливо коли ви купуєте смартфон більш ніж за 15 000 грн, а через рік використання, на екрані починають з’являтися плями.

Невідомо, виробники спеціально не вирішують проблему, або вони просто не знають як її вирішити.

№ 3. Комплектація смартфонів

За комплектацію останніх топових смартфонів також варто згадати. Ну серйозно, купуючи смартфон за 800 + доларів, ви вже не отримаєте ні зарядного блоку, ні навушників – просто смартфон. Більшість виробників це роблять з метою турботи про природу, але на ділі це не відноситься до реальності.

Чим дешевше смартфон ви купуєте, тим більше його комплектація і чим дорожче – тим менше.

№ 4. Розміри смартфонів

Однозначно, комусь подобається смартфони з дисплеями більш 6 дюймів, але будемо відверті, користуватися ними не так вже й зручно, крім тих випадків, коли смартфон з таким дисплеєм вільно поміщається в руки.

Зараз компанії роблять акцент на «лопати» і все рідше випускають комфортні смартфони для користування однією рукою. Швидше за все, що скоро смартфони будуть з такими дисплеями, як в планшетах.

№ 5. Навушники

В даному випадку, навушники це та річ, яка активно використовується з смартфонами і дуже неприємно, коли вас змушують користуватися тільки Bluetooth-навушниками тільки тому, що з смартфона прибрали роз’єм 3,5 мм.

Всім активним користувачам навушників (з проводом) відомо, що їх термін роботи (при дбайливому ставленні) складе далеко не 2-3 роки, чого не сказати про бездротових навушниках, в яких термін роботи залежить від акумулятора, який рідко виживає більше 2 років.

Ми назвали лише ті проблеми сучасних смартфонів, які, особисто нас, нервують найбільше. Можливо, для вас це не такий вже і недолік, тому ця стаття буде для вас більш інформативною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я