Статті

Названо проблеми, які вирішує скидання смартфона до заводських налаштувань

Share
Час читання: 2 хв.

Практично всі користувачі смартфонів стикалися з незрозумілими проблемами із смартфоном і в більшості випадків, їм рекомендували виконати різноманітні налаштування, очистку системи, видалення додатків і тому подібне. Але найчастіше можна почути рекомендацію – скидання смартфона до заводських налаштувань. Саме про це сьогодні поговоримо та буде названо проблеми, які вирішує скидання смартфона до заводських налаштувань.

І так, якщо для вас незнайоме це поняття, то під “скиданням до заводських налаштувань” мається на увазі повне очищення смартфона та повернення його до того вигляду, який був при випуску із заводу. Фактично, з вашого смартфона видаляються всі додатки, файли, документи, фото, оновлення – абсолютно все і залишається тільки ОС з тією версією, яка була в момент випуску смартфона.

Що ж вирішує скидання до заводських налаштувань? Вирішує воно досить багато і в першу чергу допомагає “реанімувати” смартфон від багатьох проблем.

Найчастіше, скидання допомагає в тому випадку, якщо смартфон був заражений вірусом, а антивірусні програми не можуть його виявити, або ж вірус вніс непоправимі зміни в ОС. В такому випадку, скидання врятує ваш смартфон, оскільки очистить все, що було на смартфоні і поверне чисту версію ОС.

Скидання також допомагає в тих випадках, коли смартфон переходить в циклічні перезавантаження. Завдяки скиданню також буде очищено все зайве, та буде усунуто всі ймовірні несумісності.

Також скидання може стати в нагоді, якщо ви завантажили шкідливий або несумісний додаток, або отримали для додатку або ОС оновлення, яке перетворило смартфон в цеглину.

Фактично, скидання до заводських налаштувань виправляє всі проблеми, які виникли на смартфоні. Проблемою скидання є те, що ви позбуваєтеся всіх своїх фото, відео, аудіо та додатків. Відповідно, рекомендовано періодично робити резервні копії, які у випадку скидання смартфона, можуть врятувати ваші архівні фото та відео.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Microsoft випустила безкоштовну версію ШІ-помічника для програмістів

    GitHub представив безкоштовну версію свого інструменту для програмування Copilot, який тепер за замовчуванням включений у…

    23.12.2024

    З 1 січня WhatsApp більше не підтримуватиме старі Android-пристрої

    З 1 січня 2025 року смартфони під управлінням Android KitKat і більш ранніх версій платформи…

    23.12.2024

    Нова ера ядерної зброї: США розпочали випуск вдосконалених В61

    У 2024 році зі спеціалізованої виробничої лінії випустили перші зразки важких авіаційних бомб B61, які…

    23.12.2024

    iPhone 17 Pro здивує камерою на 24 Мп для селфі, але без титанових акцентів

    Apple готується здивувати фанатів у 2025 році з виходом iPhone 17 Pro, який отримає кілька…

    23.12.2024

    Швидкість роботи смартфона: чому ОЗП так важлива для його продуктивності

    Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…

    22.12.2024

    AirPort більше не повернеться: Apple не планує випускати нові роутери

    Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…

    22.12.2024