Статті

Чому в сучасних смартфонах немає кнопок?

Share

Розвиток переносної електроніки призвело зміни споживчої поведінки. Саме тому люди звикають споживати все більше інформації. Буквально у всіх пристроях можна зустріти сенсорні дисплеї. Не буде помилкою сказати, що смартфони задали цю тенденцію.

Чому ж виробники відмовилися від кнопок і перейшли на новий формат?

Насправді все просто. Продавати комунікатори з сенсорними дисплеями виявилося вигідно. В принципі, на цьому можна було б і закінчити матеріал. Але, є інші чинники.
Технологічно виявилося дешевше налагодити складання телефонів з подібними екранами.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Часу на виготовлення одного пристрою йде тепер менше, ніж коли вони були зроблені зі звичними механічними клавішами. Тут потрібно розуміти, що кнопковий телефон містить більшу кількість деталей, які потрібно створити. А це неминуче здорожує процес. Та й виконати комплектуючі з високою якістю виявилося складніше. Адже в епоху «справжніх» телефонів покупець відчував різницю між бюджетними і дорогими аксесуарами (в тому числі) по тактильної інформації від натискання на кнопки. Тобто в добротному комунікаторі нічого люфтіть не повинно.

Зробити такий пристрій складніше, ніж сенсорний аналог. З цієї причини сьогодні набули поширення сенсорні монітори в різних сферах.

І тут варто торкнутися інформаційних продуктів, які продаються за допомогою мережі інтернет. Справа в тому, що діагональ дисплея у середнього смартфона перевалила за 6 дюймів. На такому екрані поміщається більше розважального контенту, який корпорації активно продають. Так, все банально просто. Відео, музику, ігри та програми цікавіше розглядати на великому моніторі. Тому в ходу подібні пристрої. Хтось може заперечити, що ряд місць для розміщення відеофайлів безкоштовний. На папері це так, проте, не варто забувати про величезну кількість реклами, інтегрованою в кліпи.

Ще один важливий фактор варто розглянути в ув’язненні. Але, насправді він коштує на першому місці. Це поява високошвидкісного інтернет-з’єднання. Обсяг будь-якого контенту став значно більше, ніж раніше. А якість фільмів перейшло на інший рівень. Прослуховування музики в середньому бітрейте стало звичною справою. А онлайн-іграми тепер нікого не здивуєш навіть на смартфонах. Раніше про таке достатку залишалося тільки мріяти.

Як можна зрозуміти, саме всі обставини вкупі зіграли на користь розвитку сенсорних екранів у телефонів. Повернення до кнопковим аналогам можливий, але при певних обставинах. А поки варто насолоджуватися тими плодами прогресу, які є прямо зараз!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Новий складаний смартфон Motorola отримає безліч змін

    Вже з'явилося багато інформації про складний смартфон Motorola, який вийде цього року. Інший Інсайдер, Судханшу…

    19.05.2024

    Розробники браузерів для iOS зіткнулися з обмеженнями з боку Apple

    Apple почала виконувати розпорядження Європейського Союзу про відкриття доступу до своїх продуктів для сторонніх розробників.…

    19.05.2024

    Android-смартфони будуть працювати від акумулятора значно довше

    Кожна нова версія ОС Android пропонує безліч нових цікавих функцій, які найбільш активно рекламуються. Є…

    19.05.2024

    Через штучний інтелект люди залишаються без роботи

    Кнесет (парламент Ізраїлю - ред.).Дані представлені у зв'язку зі все більш активним використанням комп'ютеризації та…

    19.05.2024

    Samsung Galaxy A53 отримав урізану версію One UI 6.1

    Компанія Samsung почала поширювати оновлення фірмової оболонки One UI 6.1 для смартфонів Galaxy A53. Прошивка…

    19.05.2024

    Названо 10 найлегших для злому чотиризначних паролів

    Існує 10 000 можливих комбінацій для 4-значного пароля, але люди зазвичай використовують найпопулярніші PIN-коди, а…

    19.05.2024