Статті

Названі 4 прості способи захисту банківської карти

Share
Час читання: 2 хв.

Найперше слід назвати переваги користування банківською картою, серед яких варто відзначити її компактність і зручність користування. З цим сперечатися ніхто не буде, оскільки користуючись однією банківською картою, у вас відпаде необхідність у використанні готівки, оскільки більшість магазинів зараз приймають банківську карту для оплати товарів і послуг. Крім цього, навіть в разі втрати банківської карти, ви не втратите свої гроші. Вам необхідно тільки перевипустити собі нову карту, а стару заблокувати.

Тепер же поговоримо про захист банківської карти, який вбереже вас від крадіжки ваших грошей.

  • не давайте свою карту стороннім особам

    В даному випадку варто відзначити, що мова йде про знайомих і інших, які можуть скористатися вашою карткою в своїх корисливих цілях. Часті випадки, коли знайомі беруть карту і “випадково” її втрачають. Через деякий час, з тією ж карти, починають знімати готівку і довести, що це робить саме знайомий, буде досить складно.

  • не тримайте банківську карту в задній кишені

    Тримати банківську карту (і смартфон теж) в кишені не варто, оскільки це те саме місце, з якого найлегше її вкрасти. Навіть якщо злодіям не вийде з неї зняти готівку, або ж розрахуватися в магазині, вам все одно доведеться її перевипускати, а це вже займе якийсь час, яке ви будете без банківської карти.

  • не повідомляйте реквізити банківської картки стороннім

    Єдине, що ви можете повідомляти стороннім особам, так це номер вашої картки. Всі інші дані, які включають в себе термін її придатності, секретний 3-х значний код (CVV), номер телефону для доступу в онлайн-банк і секретні коди отримані від банку, повідомляти не можна. Про це навіть повідомляють у банку, оскільки шахраї часто представляються від їх імені та вимагають надання конфіденційної інформації.

  • не оплачують покупки в сумнівних інтернет-магазинах

    Також не рекомендується розраховуватися банківською картою в інтернет-магазинах, в яких ви раніше нічого не купували. Також звертайте увагу на те, магазин є оригінальним, а не фішингових, максимально схожий на відомого бренду, але з різницею в тому, що вони викрадають все банківські дані.

Слідуючи цим 4-х рекомендацій, ви вбережете свої гроші на банківській картці та рахунку. Також, за можливості, при шопінг в інтернет-магазинах, розраховуйтесь тільки після отримання товару. Якщо ж ви довіряєте магазину, то розраховуйтесь відразу банківською картою на свій страх і ризик.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    TSMC перенесла запуск нового заводу в США на 2025 рік

    Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…

    15.11.2024

    Samsung планує представити Galaxy S25 на початку 2025 року

    Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…

    15.11.2024

    Штучний інтелект Google Gemini вийшов на iPhone

    Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…

    15.11.2024

    Наскільки безпечно спати зі смартфоном під подушкою

    Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…

    15.11.2024

    Компанія 01.ai анонсувала інноваційну ШІ-модель Yi-Lightning

    Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…

    15.11.2024

    Вийшов безкоштовний ChatGPT для Windows

    Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…

    15.11.2024