Названо переваги Android над iOS

374

Спори, яка операційна система краща – Android або IOS, напевно, ніколи не закінчаться. Їх прихильники люто відстоюють свої переваги, пред’являючи свої докази і факти. Однак потрібно визнати, що Android має певні переваги перед IOS, і оскаржити їх не в силах навіть самі фанатичні її користувачі.

Переваги Android над IOS

До переваг ОС Android над IOS можна віднести наступні особливості.

1. Відкритість.
Дана перевага найважливіше і явне перед ОС від Apple. Завдяки відкритості розробники можуть спокійно і вільно поширювати свій контент, не порушуючи при цьому закон про авторські права. Наприклад, в iOS необхідні користувачу програми можна завантажити тільки через AppStore. Якщо ж використовувати Android, то дану процедуру можна здійснити з будь-яких джерел.

2. Індивідуальний вигляд пристрою.
Іншою перевагою Android є надання користувачу великої кількості можливостей, що стосуються візуалізації та індивідуалізації свого електронного пристрою. Завдяки величезному вибору тим, лаунчер шпалер можна створити свій неповторний і оригінальний дизайн девайса.

3. Сумісність з Google сервісами.
Маючи на руках пристрій з ОС Android можна без труднощів відвідати будь-який веб-сервіс Google. Причому їх перелік постійно зростає, що дає можливість скористатися різними потрібними інструментами. Причому деякі з них в даний час складають конкуренцію розробкам компанії Apple. Наприклад Google Now за популярністю практично зрівнялася з Siri.

4. Обмеження при підключенні до мобільного оператора.
Власники смартфонів з ОС компанії Apple знають, що вони обмежені у виборі оператора зв’язку. На відміну від них девайси на базі Android можуть працювати з будь-якою компанією оператором. В даному випадку вони можуть вибрати сім-карту будь-якого оператора без обмежень. Це ще одна очевидна перевага Android.

Популярні новини  Розкрито процесори для флагманських Android-смартфонів 2022 року

5. Програвач Adobe Flash.
Більшість сайтів, на яких розміщений відео контент мають в своїй основі технологію Flash. Фахівці Apple відмовилися від її підтримки, зробивши вибір на користь HTML 5. Апарати на базі Android підтримують флеш-програвач, що дає можливість переглядати медіа-контент на цій технології.

6. Підтримка віджетів.
Перераховуючи переваги Android, варто згадати і віджети. Вони являють собою іконки, що дозволяють моментально перейти до додатка або відкрити необхідну інформацію. Завдяки цьому підвищується функціональність гаджета.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я