Названо 3 круті функції Telegram, які точно вам сподобаються

Якщо ви користуєтесь месенджером Telegram не так давно, то ймовірно ви не знаєте про всі його можливості. Сьогодні мова піде про 3 круті функції Телеграм, які точно вам сподобаються і зроблять досвід користування месенджером ще кращим.

Якщо ви любите впорядкованість у всьому, вам точно пригодиться функція, за допомогою якої все можна розділити по папках. Тобто ви можете створити окремі папки для певних чатів чи каналів. Для цього вам потрібно перейти в Налаштування – Папки. Далі ви уже можете створювати необхідні вам папки та додавати до них контакти, чати та інше.

Вбудовані боти – це наступна справді крута функція в Телеграм. Спробуйте в полі для написання текстового повідомлення ввести @pic груша, і вам зразу буде представлена велика кількість картинок із грушами. Також ви можете повторювати ті ж дії з @youtube, @gif чи @vkmusic_bot.

І третя функція – фоторедактор. Це те, чого не вистачає в багатьох програмах, а тут фоторедактор досить непоганий. Для цього вам потрібно відправити фотографію в «Вибране» та натиснути на позначку олівця «Редагувати». Таким чином ви можете обрізати фото, редагувати контраст, насиченість та інші параметри, а ще додавати стікери чи писати текст.

Звісно, це не всі доступні функції в Telegram, про які ви, ймовірно не знали, далі будемо продовжувати дану тему. Залишайтесь з нами!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я