Топ-8 поширених помилок, які допускають власники смартфонів

1498

У даній статті будуть названі 8 поширених помилок, які допускають власники смартфонів. Давайте відразу до суті.

Носіння смартфона

Досить часто смартфон можна помітити в кишені брюк, і це дуже неправильне місце для його носіння, оскільки випасти звідти він може дуже легко. Також є багато випадків, коли на смартфон сідають, забуваючи, що він в кишені і таке розміщення може залучити злодіїв, тому краще носити смартфон в інших місцях.

Використання смартфона без захисного чохла

Багато з нас нехтують захистом смартфона у вигляді чохла, це не зовсім правильно. Для початку, це захист смартфона як від серйозних падінь, так і від незначних подряпин, які псують зовнішній вигляд пристрою. Крім цього, багато користувачів відзначають більшу зручність при використанні смартфона з чохлом, ніж без нічого. Так навіть легше тримати телефон в руках, і чохол не обов’язково повинен бути об’ємним.

Зарядка

Тут мова йде про стереотипи типу необхідності підзарядки смартфона до 100% і перед першим використанням кілька разів його розрядити-зарядити. Сьогодні експерти в даній сфері рекомендують підтримувати рівень заряду телефону в межах від 20% до 90%.

Зайві програми

Список зайвих програм і додатків, які можна завантажити на свої смартфони досить великий. Сюди відносяться програми для прискорення роботи пристрою, збільшення його продуктивності, звільнення пам’яті, економії заряду акумулятора, стандартні програми типу калькулятора, ліхтарика і тому подібне. Такі програми тільки займати пам’ять на вашому пристрої, а користі від них ви не отримаєте.

Бездротові мережі, а саме їх постійна робота

Якщо в певний проміжок часу вам не потрібні певні служби типу Bluetooth, Wi-Fi або мобільний інтернет, варто вимикати їх, тоді ваш смартфон не буде витрачати зайву енергію. Також мова йде про GPS.

Популярні новини  Названо найкращі смартфони з великим екраном

Оновлення

Яким би смартфоном ви не користувалися, його операційна система вимагає систематичного оновлення. Дані поновлення оптимізують роботу смартфона, додають нові функції, покращують безпеку тощо. Якщо ви використовуєте старші моделі смартфона, то перед дозволом поновлення ви можете перечитати відгуки користувачів, вже його отримали і при відсутності будь-яких проблем також їх завантажити.

Несприятливі умови

Не рекомендується використовувати сучасні смартфони при температурі нижче -20 градусів (для літій-полімерних батарей), 0 градусів Цельсія (для літій-іонних батарей) і вище 35 градусів Цельсія. Звичайно, в певних ситуаціях ви можете виходити за дані межі, однак тут ви повинні бути готові до швидкого розряду акумулятора і неправильного функціонування інших функцій смартфона. Також не рекомендується використовувати павербанк на морозі, та й залишати телефон під прямими сонячними променями.

Чистка смартфона

У процесі користування смартфонами, в наявних на ньому роз’ємах накопичується пил і інше дрібне сміття. Досить часто користувачі самостійно проводять чистку даних роз’ємів невідповідними предметами типу зубочисток, скріпок, голок і т.д. В результаті чого пошкоджуються порт для зарядки пристрою, динаміки і навіть може статися замикання контактів роз’єму microUSB або Type-C. В даному випадку рекомендується звертатися в сервісні центри, а якщо і здійснюєте очищення самостійно, то тільки професійними інструментами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я