В iPhone виявлена нова вразливість: чи є небезпека для особистих даних

В айфонах і нових аксесуарах від Apple виявлена ​​нова вразливість у системі виявлення

388

У смартфонах від Apple виявлена нова вразливість. Про це у своєму блозі написав інженер Фабіан Бройнлайн.

Він розповів про те, що дані з будь-якого iPhone можна отримати за допомогою вразливості в системі виявлення ґаджета. Вивчивши вбудований у смартфони від Apple інструмент “Find my”, який дозволяє користувачам виявляти свої загублені пристрої за допомогою Bluetooth, відсилаючи сигнали на пристрої, що знаходяться в радіусі його дії, інженеру вдалося знайти вразливість.

Чоловікові вдалося запустити сервер на своєму комп’ютері та налаштувати його так, щоб він міг довільно підключатися до айфона та іншої техніки Apple, що знаходиться поблизу. Йому вдалося приймати і відсилати на пристрої деякі дані, маскуючи їх під GPS-координати, якими діляться між собою пристрої.

Популярні новини  Apple найняла екс-керівника відділу BMW з випуску електромобілів

Автор статті вказав, що теоретично таким чином можна зламати будь-який пристрій Apple, включно з міткою-брелком AirTag, яка була нещодавно випущена.

Однак йому не вдалося розробити техніку, за допомогою якої можна було б здійснювати злочинні дії. Також він зазначив, що за допомогою таких махінацій навряд чи можна завантажити вірус на чужі пристрої.

Для довідки: У цьому році компанія Apple реалізувала у своїх нових пристроях нову функцію, спрямовану на пошук своїх загублених речей через маячки AirTag. Вона доступна усім користувачам із прошивкою 14.5 або новіше.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я