Стало відомо як автивувати “секретні” функції в Viber

У популярному месенджері можна захистити листування паролем і читати повідомлення “непомітно”.

Коронавірусна пандемія навчила багатьох, раніше не дуже добре знайомих з технікою людей, користуватися її привілеями. Людство стало ще більше “на ти” з комп’ютером, освоїло різні відеоконференції і, зрозуміло, месенджери. Серед останніх Viber безперечно займає лідируючі позиції на українському ринку. Втім, в ньому є деякі функції, про існування яких знає не кожен, навіть самий просунутий користувач, повідомляє comments.ua .

1. “Непомітне” читання повідомлень

Більшість з нас звикло бачити синю подвійну галочку, що підтверджує прочитання повідомлення адресатом. Однак в деяких випадках це може бути незручно.

Тиснемо розділ “Ще”, потім заходимо в “Налаштування” і шукаємо розділ, підписаний “Конфіденційність”. Там необхідно зняти позначку “Переглянуто”.

Однак пам’ятайте – після цього ви також не зможете дізнатися, прочитали ваші послання інші Viber-абоненти.

2. Приховування чатів

Всі ми потребуємо в особистих кордонах. Якщо доводиться ділити свій телефон з кимось, ви можете приховати якісь особисті листування в Viber під спеціальний ПІН-код.

У разі телефону з Android-системою, відкрийте свій месенджер, знайдіть потрібний вам чат в списку і трохи затримайтеся на ньому при торканні. У смартфонах з iOS – “смахніте” переписку вліво. Вам запропонує список дій, серед яких є “Приховати”. Потім месенджер попросить вас придумати ПІН.

Наступного разу, коли вам знадобиться цей діалог, потрібно буде ввести ім’я контакту в пошуковому рядку. Відкриється ж він тільки введення ПІН-коду.

Повернути чат “назад” теж можна. Для цього після відкриття листування натисніть на трьох точках в правому верхньому куті, відкрийте інформацію про чаті і виберіть функцію “Зробити чат видимим”.

3. Без фото для незнайомців

У вайбере ми доступні не тільки для близьких і рідних. Іноді нас можуть шукати і зовсім сторонні люди. Якщо ви не хочете, щоб незнайомці бачили вашу фотографію, її можна від них приховати.

Як і раніше тиснемо “Ще”, заходимо в “Налаштування” і шукаємо розділ з конфіденційністю. Там знайдеться рядок, яка дозволить відключити відображення фото. При цьому люди, з якими ви спілкуєтеся, як і раніше будуть бачити вашу аватарку.

4. Збереження копії листування

Viber має непросту систему збереження листувань. Якщо ви зміните телефон, то ваші чати можуть бути назавжди втрачені. Однак є вихід.

Натискаємо вже звичне “Ще”, потім “Налаштування”, а після вибираємо пункт “Рахунок”. Після цього шукаємо рядок з резервним копіюванням. У цьому пункті можна налаштувати періодичність збереження копії, хоч і щоденну. Однак пам’ятайте – система зберігає тільки текстові повідомлення, на фото і відео це не розраховане.

Пам’ятайте, що для збереження копії вам знадобиться хмарне сховище. На андроїдах це часто Google Диск, на айфонах – iCloud.

5. Приховування мережевого статусу

Чи не хочете зараз відповідати на повідомлення, але світитеся онлайн? Це можна скасувати.

Для того, щоб стати “невидимкою”, заходимо в “Ще”, шукаємо “Налаштування” і вже звичну “Конфіденційність”. У цьому пункті відключаємо параметр “В мережі”.

Врахуйте: ви також не зможете дізнатися, чи знаходяться онлайн потрібні вам користувачі, якщо скористаєтеся цією функцій. До слова, змінювати свій статус “туди-сюди” можна тільки раз в 24 години.

6. Використання перекладача

Ви спілкуєтеся з іноземцями, але вам не вистачає власного словникового запасу для розуміння всього? Вайбер допоможе.

Вибираєте потрібну вам повідомлення, торкаєтеся і затримуєте палець на кілька секунд. У віконці, що з’явилося вибираєте функцію “Перевести”. Зрозуміло, можуть бути неточності, Viber користується Google-перекладачем.

7. Збереження пам’яті телефону

Відомо, що вайбер часто “жере” внутрішню пам’ять вашого телефону. Все тому, що надіслані вам фото і відео автоматично зберігаються месенджером в галерею. Відключити таку функцію вельми просто.

Натискаємо кнопку “Ще”, ліземо в “Налаштування” і дивимося “Дані та мультимедіа”. Далі лише потрібно прибрати галочку з “Зберегти в галерею”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я