Названо найгірші міфи про смартфони

61

Смартфон – відносно нове явище в світі техніки. Але навколо них вже виникло достатньо міфів, які не мають нічого спільного з реальністю. Ось найбільш розповсюдженні з них.

Заряджати варто тільки повністю розряджений смартфон
Це, напевно, один з найпоширеніших міфів. Він бере свій початок у часи, коли мобільники оснащувалися зовсім іншими батареями. Сучасні ж пристрої комплектуються літій-іонними акумуляторами, які працюють за зовсім іншим принципом.

Експерти стверджують, що найдовше батарея проживе якщо підтримувати її в діапазоні від 40 до 80%.

Не можна ставити смартфон на нічну зарядку
Ще один розповсюджений міф. Згідно з ним, поставивши пристрій на нічну зарядку, акумулятор продовжить накопичувати ресурси навіть після досягнення позначки 100%, що призведе до перегріву або навіть загоряння пристрою.

Коріння цієї казки теж йдуть від старих пристроїв з зовсім іншими батареями. Сучасні ж моделі автоматично зупиняють процес заряду після того, як акумулятор заповнить всі ресурси.

Швидка зарядка шкодить смартфону
Швидкі зарядк присутня на ринку вже кілька років і поки немає ніяких реальних доказів її шкоди. Так, заповнення ресурсів йде на підвищеній потужності, але процес оптимізований таким чином, щоб він не нашкодив смартфону.

Популярні новини  Перераховано правила зарядки смартфонів

Швидка зарядка розділена на два етапи: перший, коли відновлюються до 50-70% ресурсів акумулятора і другий зі зниженою інтенсивністю подачі енергії, який і береже батарею від зайвого навантаження.

Смартфони впливають на здоров’я
Сюди відносяться міфи про те, що розмови по телефону викликають рак мозку і все в такому дусі.

Але до теперішнього моменту немає ніякого наукового дослідження, яке реально б підтвердило факт наявності хоча б одної з цих проблем.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я