Експерт ретельно порівняв камери всіх версій iPhone 12 (фото)

390

В мережі з’являється все більше оглядів і тестів iPhone 12-й серії. Відомий техноблогер Арун Маін з YouTube-каналу Mrwhosetheboss вирішив порівняти камери iPhone 12 Pro, iPhone 12 і торішнього iPhone 11 Pro в різних сценаріях зйомки, щоб дізнатися, чи стали краще знімати нові смартфони.

У більшості сценаріїв зйомки знімки зі старого і нових iPhone дуже схожі. Але при більш ретельному вивченні кадри з iPhone 12 і iPhone 12 Pro виявляються трохи більш деталізованими і трохи більш яскравими, що дозволяють побачити більше інформації в темних областях. Це стосується всіх камер, включаючи фронтальну.

Найвиднішою відмінністю між поколіннями стала можливість зйомки одночасно в портретному і нічному режимах на iPhone 12 Pro завдяки сканеру LiDAR. При хорошому освітленні нові iPhone в портретному режимі краще визначають межі об’єкту зйомки, особливо це стосується волосся.

Відео всі три смартфона записують практично ідентично. Знайти відмінності при перегляді відзнятого матеріалу вкрай складно. Однак моделі 12-й серії підтримують зйомку в HDR Dolby Vision, завдяки чому ролики краще піддаються обробці в редакторах, що блогер наочно і продемонстрував.

Більшість блогерів і журналістів сходяться на думці, що камера – це не те, заради чого варто міняти торішній iPhone на новий.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я