Приблизний час читання:4 хв

Facebook змінив дизайн. Як перейти на стару версію

Повернутися до звичного вигляду соціальної мережі все ще можна.

0

У соціальній мережі Facebook відбуваються важливі зміни – вдруге за свою історію існування соцмережа кардинально змінює свій зовнішній вигляд.

Як відомо, компанія оголосила про те, що соціальна мережа Фейсбук новий дизайн остаточно для всіх користувачів закріпить восени. Принципових відмінностей від старого в ньому не багато, структура збережена, а зміни передусім торкнулися збільшення шрифтів, інтерфейсу і стрічки новин.

Проте, незадоволених змінами, як і завжди, виявилося чимало. А через кілька місяців тестування соцмережа почала розсилати користувачам повідомлення, що новий дизайн стане безальтернативним зовсім скоро, що тільки підлило масла у вогонь невдоволення.

Популярні новини  iPhone 12 Pro Max порівняли з Samsung Galaxy Note 20 Ultra і Huawei Mate 40 Pro

Старий вид Фейсбук – як включити

Проте, в Фейсбук стара версія дизайну зараз ще існує і на неї все ще можна повернутися. Якщо вас не влаштовує новий вид вашої стрічки, повернути старий дизайн допоможе панель в профілі.

Facebook змінив дизайн. Як перейти на стару версію

Повернути старий вигляд Facebook дуже просто – в правому верхньому куті вам потрібно натиснути стрілку вниз, після чого в випадаючому меню вибрати пункт “повернути класичну версію Facebook”. Після натискання соцмережа прийме старий звичний вигляд, а ще вам запропонують пройти опитування, де ви можете залишити свої побажання по редизайну, вказавши, що вам не подобається або незрозуміло в новій версії.

Популярні новини  Фотограф протестував камеру iPhone 12 Pro. Результат вражає

Facebook змінив дизайн. Як перейти на стару версію

Правда, все одно попередять, що з вересня класичний інтерфейс Фейсбуку перестане бути доступний. Так що радіти старій звичній версії вийде в будь-якому випадку недовго.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут