Перший iPhone корпорація Apple представила ще в 2007 році, який пізніше надійшов у продаж. З цього самого моменту почалося становлення Apple як одного з найбільших виробників мобільних пристроїв, яким йому вдалося стати за більш ніж десять років. Перші моделі фірмових смартфонів компанії не могли похвалитися широкими функціональними можливостями, але з плином часу перелік таких значно розширили. Стало це можливим завдяки щорічним оновленням операційної системи iOS, в яку постійно додають щось нове. В останні роки робити це стали так часто і просто, що багато хто навіть не встигають стежити за всіма важливими і дійсно корисними нововведеннями, які компанія впроваджує в свою фірмову продукцію.
Одна з найбільш популярних проблем, з якою стикаються власники різних моделей iPhone, полягає в не дуже великому часу автономної роботи. Так, якщо користуватися мобільним пристроєм в домашньому обстановці при низькій яскравості екрану і при підключенні до мережі Wi-Fi, батарейки дійсно вистачить на повний робочий день, але варто вийти на вулицю, де яскравості автоматично підвищиться до максимуму, і почне використовуватися мобільний інтернет 4G LTE для завантаження даних, як заряд батареї почне витікати прямо на очах. Як правило, смартфони Apple, коли вони знаходяться в новому стані протягом декількох місяців після покупки, можуть працювати в такому режимі близько 4 – 5 годин при включеному працюючому екрані, а потім заряд батареї просто закінчується.
Оскільки багато людей незадоволені часом автономної роботи своїх iPhone різних поколінь, шукаючи спосіб підвищити час роботи від одного заряду батареї, компанія Apple пішла по шляху Google і додала в операційну систему iOS ще кілька років тому спеціальну нову функцію, спрямовану на збільшення автономності. За заявами «яблучної» корпорації, використання спеціального режимі економії енергії дозволяє збільшити час роботи телефону на одному заряді до 30% додатково, тобто якщо в звичайному режимі смартфон зумів би протриматися 5 годин, при включеному режимі енергозбереження він пропрацює 6,5 годин. Додаткові півтори години в такому випадку можуть виявитися вкрай важливими, адже, як відомо, мобільні пристрої мають звичку розряджатися в самий невідповідний момент.
Для того, щоб збільшити час автономної роботи будь-якого iPhone на 30%, досить запустити додаток «Параметри», після чого перейти в розділ «Акумулятор» і активувати режим низького заряду. За словами Apple, при його включенні знижується фонова активність, наприклад завантаження і перевірки пошти. Режим енергозбереження автоматично сам вимкнеться тоді, коли акумуляторна батарея смартфона буде повністю заряджена. Крім того, звичайно, в будь-який момент часу його також можна вимкнути. При використанні режиму збереження енергії, смартфон може працювати трохи повільніше, але зате він пропрацює значно більше, що в деяких життєвих ситуаціях буває критично важливо. Це єдиний офіційний спосіб підвищити автономність мобільних пристроїв Apple, принаймні станом на кінець 2020 року.