Відносно недавно Huawei і її дочірня компанія Honor увірвалися на світовий ринок і підкорили користувачів високою якістю обладнання при невеликій ціні. Якщо говорити про ціноутворення, то у компанії він збалансований, і за порівняно невеликі гроші користувачі отримують багатофункціональний, сучасний пристрій.
Отже, плюси
- Ціна – якість. Про це вже сказано раніше, але дійсно, варто підкреслити це співвідношення.
- Останні новинки входять в топ кращих камерофонів поряд з гігантами Samsung і Apple, знову ж за меншу вартість.
- В режимі енергозбереження смартфон відмінно подовжує час роботи.
- Через санкції США компанії довелося розробити свою власну «Harmony» OS. Що це дає? Для творців додатків кодування легше, ніж в Android, а значить, що можливо буде більше ігор і додатків для цього майданчика, враховуючи, що компанія Huawei – один з лідерів з продажу по всьому світу.
Також виробник запевняє, що смартфони будуть працювати швидше, без лагів.
- Дизайн. Смартфони відрізняються прекрасним, строгим, універсальним зовнішнім виглядом.
- Передача кольору якісна, картинка яскрава, насичена.
- Потужні акумулятори, тримають заряд досить довго.
- Якщо говорити про бюджетні моделі, то продуктивність прийнятна, звичайні ігри тягнуть. Камера середньої якості, але при цьому створює невеликий ефект боке. Є багато дрібних потрібних функцій: фільтр синього, індикатори повідомлень, датчик відбитка пальця і сканер особи, наприклад.
Але тут, як і у будь-якого виробника, теж є свої недоліки.
Мінуси
- Процесор Kirin не здатний витримувати великі навантаження.
Так, наприклад, було виявлено, що частота кадру в секунду знижується під час запуску важких ігор. - Оновлення Android.
Іноді виникає дана проблема, але власне ПО (EMUI, Magic UI) виробником контролюється завжди. - Мінімум змін.
Компанія випускає відразу кілька флагманів, і проблема в тому, що відмінності незначні: у якогось діагональ поменше або пам’яті трохи більше, десь камера трохи краще і т.д. - Камера в автоматичному режимі може вибудовувати невідповідні настройки.
- Енергозбереження.
У гонитві за максимально ефективною економією енергії в режимі «енергозбереження» пристрій обмежує передачу даних і гальмує фонові процеси. Наприклад, повідомлення приходять з великим запізненням, що для багатьох користувачів вкрай небажано.
Яскравість.
Пристрій автоматично знижує яскравість до незручного рівня, видимість погана, особливо в перші дні-тижні використання. Потім, звичайно, воно адаптується під бажання користувача.
Розширення пам’яті.
Тепер воно є в пристроях Huawei, але якою ціною? Тут немає звичного microSD, альтернативою служить NM Card. Гаразд би тільки назва помінялася, так і вартість в 4 рази вище, ніж звичний аналог.
Якщо говорить про нову ОС, то в перший час лише трохи додатків доступні для скачування. Однак через кілька місяців магазин буде сповнений і вибір стане досить великий.
Висновок
Безумовно, смартфони Huawei одні з найбільш продаваних по всьому світу, і явно це не просто так. Незважаючи на свої мінуси, з року в рік компанія вдосконалює свої продукти, наприклад, в новинках вже використовують більш потужний процесор Snapdragon, який присутній в смартфонах компаній Apple і Samsung, що дозволяє підтримувати важкі ігри та програми.
Важливо при виборі пристрою уважно читати характеристики, відгуки, огляди, щоб заздалегідь сформувати враження про ту чи іншої моделі.