Стало відомо чому так важливо включити «розумну» зарядку в iOS 13

Стало відомо чому так важливо включити «розумну» зарядку в iOS 13
ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Одним з найбільш цікавих нововведень iOS 13 стала функція «розумної» зарядки iPhone. Вона дозволяє заряджати смартфон спеціальним чином, з мінімальним збитком для акумулятора. Як включити функцію і правильно нею користуватися розповімо в цій інструкції.

Стало відомо чому так важливо включити «розумну» зарядку в iOS 13

Що нового в iOS 13: «розумна» зарядка»

Функція особливої зарядки iPhone називається « Оптимізована зарядка акумулятора ». На iPhone під управлінням iOS 13 вона знаходиться в меню « Налаштування » → « Акумулятор » → « Стан акумулятора ».

Що робить ця функція? Apple не потрудилася докладно пояснити, чим конкретно допомагає нововведення, тому у користувачів і виникають питання. Пояснюємо.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Стало відомо чому так важливо включити «розумну» зарядку в iOS 13

Функція відповідає за визначення ваших звичок зарядки iPhone. Використовуючи машинне навчання, вона запам’ятовує як часто і з якою середньою тривалістю ви заряджаєте смартфон. Це робиться для оптимізації процесу зарядки в майбутньому.

Як тільки функція чітко розуміє, коли ви зазвичай заряджаєте смартфон, вона починає покращувати процес зарядки. Замість того, щоб заряджати смартфон миттєво від 0 до 100%, вона заряджає його на максимальній швидкості до 80%. Решта 20% зарядки завершуються на зниженій потужності. Точний прорахунок дозволяє функції заряджати iPhone до 100% рівно до того моменту, коли ви звикли знімати смартфон із зарядки.

Для чого це? Завдяки функції зарядка вашого iPhone виконується в щадному режимі. Навантаження на акумулятор пристойно знижується, що в тривалій перспективі збільшить його час життя. Простіше кажучи, ємність батареї буде довше залишатися на високому рівні, і iPhone буде довше працювати без підзарядки.

Функції потрібно допомагати

Якщо ви хочете, щоб функція «Оптимізована зарядка акумулятора» працювала з максимальною користю, їй потрібно допомагати. Постарайтеся ставити свій iPhone на зарядку завжди в один час. Ви можете заряджати смартфон вночі або відразу після роботи. Головне виробити звичку, яку iOS 13 зрозуміє завдяки машинному навчанню.

Користуйтесь функцією протягом декількох місяців і стежте за станом акумулятора. Ви обов’язково побачите, що його залишкова ємність практично не зменшиться. А значить і штучне уповільнення айфону загрожувати не буде.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.