Фахівці назвали критерії в чому планшет кращий за ноутбук

168

Сучасний світ змінюється дуже швидко, тому планшети, або планшетні комп’ютери (Tablet PC) набувають все більшої популярності. Планшетні комп’ютери – це вже наше сьогодення, хоча зовсім недавно здавалося, що такі можливості на сучасному етапі просто неможливі. Дані пристрої мають ряд унікальних функцій, які в комплексі дозволяють вважати його практично повноцінним помічником вдома і на роботі. Це не дивно – поєднання таких характеристик, як невелика вага, тривалий час роботи, щодо великий екран, достатня продуктивність, і, особливо, портативність роблять їх відмінним вибором в якості пристрою для читання, ігор, інтернет-серфінгу, перегляду відео та багато чого іншого. Планшети за своїми якостями значно випередили ноутбуки.

В середньому ноутбук працює не більше 4-х годин без підзарядки, планшет – близько 10 годин; час завантаження набагато менший, ніж у ноутбуків: всього 5-20 секунд.

До того ж завантажується планшет абсолютно безшумно і не нагрівається під час використання. На відміну від ноутбука він не має незручної зайвої частини з клавіатурою, являє по суті рамку із зображенням, яку ви тримаєте в руках, а навігація виконується за допомогою тачскрін (екрану, керованого дотиками). Виробники використовують новітній дисплей, який створює яскраві, барвисті зображення, видимі під будь-яким кутом і при будь-якій освітленості. Максимально широка гама моделей планшетів – від недорогих моделей на ОС Android, до планшетів під управлінням Windows, і, звичайно ж, надпопулярні планшети Apple iPad не залишить байдужим навіть самого вимогливого клієнта.