Все дуже серйозно. OpenAI посилює захист конфіденційності

Час читання: < 1 хв.
Все дуже серйозно. OpenAI посилює захист конфіденційності

В останньому матеріалі видання Vox з’явилася інформація про те, що компанія OpenAI, відома своїми розробками в галузі штучного інтелекту, запроваджує нові заходи щодо захисту конфіденційності. Згідно з джерелами, співробітники, що йдуть, зобов’язані підписати строгу угоду про нерозголошення, яка не тільки забороняє їм розкривати інформацію про внутрішні процеси компанії, а й сам факт наявності такої угоди.

Реклама

Ця угода, як стверджується, включає заборону на критику дій компанії, що може призвести до втрати акцій OpenAI, отриманих у період роботи. Зважаючи на стрімке зростання вартості компанії, для ключових співробітників така втрата може означати втрату мільйонів доларів.

Ситуація ускладнюється невизначеністю щодо того, що відбудеться з акціями, якщо працівник продасть їх до порушення умов угоди. Незважаючи на заяви представників OpenAI про небажання відбирати акції у колишніх співробітників, джерела Vox вказують на можливу зміну політики компанії. Тепер, мабуть, співробітники можуть залишити OpenAI без підписання угоди про нерозголошення, проте контракти, що вже діють, залишаються в силі.

Зараз читають  Telegram Desktop оновився до версії 5.1.6. - що нового

Ці нововведення викликають дискусії у суспільстві про баланс між корпоративною секретністю та свободою слова співробітників, особливо у сфері високих технологій, де інновації та відкритість часто йдуть пліч-о-пліч.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.