Чому не можна вимикати ноутбук кнопкою живлення

UPG

Деякі користувачі ноутбуків не бачать нічого поганого в тому, щоб вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення. Однак така звичка може значно нашкодити йому та завдати серйозних пошкоджень.

Багато хто не усвідомлює, що при натисканні на кнопку живлення вони фактично піддають свій ноутбук “стресу” і завдають йому серйозних пошкоджень.

Чому не можна вимикати ноутбук кнопкою живлення

  • Це може негативно вплинути на незакінчених сеансах відкритих програм у системі. Високий ризик пошкодження програм та файлів, які не були правильно закриті.
  • Раптове переривання роботи ноутбука може пошкодити жорсткий диск, особливо його поверхню. При накопиченні великої кількості пошкоджень диск буде зношеним і вимагатиме заміни.
  • У серйозних випадках може знадобитися перевстановлення операційної системи. Ноутбук може почати зависати та працювати некоректно.

Як правильно вимикати ноутбук

  1. Натискаємо на значок Windows у нижньому лівому кутку екрана, наводимо курсор на значок вимкнення та вибираємо “Завершення роботи”.
  2. Якщо потрібно перезавантажити, вибираємо “Перезавантаження”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Не бачу в цьому щось такого. Якщо ви про те що не можна робити hard-reset – погоджуюсь, але звичайне вимкнення ноутбука чи то ПК через кнопку – це теж саме що й з системи, тим паче можна налаштувати дію при натисканні на кнопку вимкнення, сну, закритті кришки ноутбука того.

    Або змініть заголовок або я не знаю, новина не є дуже правильною…

    • Доповнюю: hard-reset – це затискання, а не натискання, часто робити hard-reset не треба, ви так дійсно жорсткий диск пошкодите чи систему прийдеться перевстановлювати, також при hard reset ноутбук вимикається повністю без збереження даних, теж саме що й вимкнути ПК з розетки, але казати “вимикати ноутбук шкідливо” не уточнюючи як саме – дивно

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я