Нова інформація від інсайдера розкрила головні нововведення серії iPhone 12

875
Нова інформація від інсайдера розкрила головні нововведення серії iPhone 12

11 жовтня, авторитетний інсайдер в твітері під ніком PineLeaks опублікував нову інформацію щодо модифікацій лінійки iPhone 12. За його словами, вся важлива інформація вже давно відома, але деякі деталі досі з’являються. Згідно витоку, Apple запустить новий алгоритм розпізнавання, який прискорить роботу Face ID.

Нова інформація від інсайдера розкрила головні нововведення серії iPhone 12
Компактний iPhone 12 mini отримає менший за розмірами «чубчик» завдяки більш щільному розміщенню компонентів всередині модуля, проте його висота буде збільшена.

Крім того, новий витік передбачає, що всі моделі iPhone 12 будуть оснащені розширеним цифровим зумом. Apple доб’ється цього за рахунок удосконалення програмного забезпечення. Також у iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max буде набагато кращий оптичний зум.

Що стосується батареї, інсайдер вважає, що для моделей Pro термін служби батареї збільшиться, як мінімум на годину. Батарея всіх нових iPhone буде як мінімум на 10% більша за розміром. Однак звичайний акумулятор в iPhone 12 (5,4-дюймової моделі) буде працювати гірше, ніж iPhone 11. Це з урахуванням включення 5G і інших функцій.

Всі чотири моделі iPhone 12 підтримуватимуть 5G, однак тільки моделі для США зможуть працювати на міліметрових хвилях. Крім того, у жодного з цих смартфонів в комплектації не буде навушників і зарядних пристроїв. Всі моделі отримають дисплей Super Retina XDR з новою технологією Ceramic Shield Front Cover. Екран буде мати керамічну підкладку зі скла, яка збільшує твердість і стійкість до падіння.

Нова інформація від інсайдера розкрила головні нововведення серії iPhone 12

Що стосується модулів для фото, то в iPhone 12 Mini (5,4 дюйма) і в iPhone 12 (6,1 дюйма) буде використовуватися подвійна камера. Також в них будуть підтримуватися Deep Fusion і нічний режим.

У Pro-серії буде використовуватися потрійна камера (ширококутна, надширококутна, телефото) + LiDAR. Найбільша різниця між iPhone 12 Pro Max і 12 Pro в тому, що у першого сенсор набагато більший.

Презентація iPhone 12 відбудеться вже завтра, 13 жовтня. Всі передбачувані ціни були опубліковані у нас раніше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я