Українські силовики випробують нові штурмові гвинтівки: “Укроборонпром” показав фото

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

“Укроборонпром” показав зібраний в Україні автоматичний карабін M4 – WAC-47, який є результатом спільного міжнародного проекту в межах реалізації одного з етапів подальшої інтеграції оборонного-комплексу України у системи НАТО.

Зараз українські бійці беруть участь у спільних з НАТО навчаннях, існує спільна з Литвою та Польщею бригада, запропоновано створення аналогічного підрозділу з іншими країнами НАТО – Румунією та Болгарією. Україна на постійній основі проводить спільні миротворчі операції. Саме тому, використання єдиного калібру у стрілецькому озброєнні є критично важливим питанням.

Автоматичний карабін M4 побудований за модульним принципом та дозволяє адаптувати його під різноманітні калібри. Основаною версією M4 – WAC-47 є варіант під калібр 7,62х39, який зараз активно використовуються у Збройних Силах України, але завдяки заміні модулів, що можливо здійснити навіть у польових умовах за 20 секунд, M4 – WAC-47 адаптується до 5.56х45 NАТО – який є основним патроном у країнах Альянсу для цього типу зброї.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Перша партія M4 – WAC-47, яка створена ДП “Укроборонсервіс”, що входить до складу “Укроборонпрому”, сумісно з американською компанії Aeroscraft, будуть надані представникам Збройних Сил України, Національної Гвардії та інших силових структур, для проведення всебічних випробувань. Така процедура є обов‘язковою умовою для прийняття на озброєння будь-якого зразка озброєння.

Під час цих випробувань будуть перевірені бойові та експлуатаційні властивості автоматичних карабінів M4 – WAC-47, як у калібрі 7,62 так і  5,56-мм. Завдяки цьому будуть зібрані всі побажання українських військових, що допоможе зробити нову зброю відповідною побажанням українських військових.

Після завершення випробувань та у випадку прийняття автоматичних карабінів M4 – WAC-47 на озброєння, серійне виробництво нової натівської зброї буде розгорнуто на базі ДП “Укроборонсервіс”, що входить до складу “Укроборонпрому”. Важливим аспектом у виробництві є те, що її виробляють в Україні на основі ліцензії від уряду США.

Саме завдяки M4 – WAC-47 можливо реалізувати “плавний” та більш економічно ефективний перехід до впровадження нового для української армії натівського калібру стрілецької зброї. Це дозволить ефективно використати запаси існуючих боєприпасів, уникнути проблем із розподілом та логістикою нових набоїв та мінімізувати ризики.

Окрім того можлива адаптація до 5,45х39, який також використовується в українській армії, новітніх типів боєприпасів: .458 SOCOM, надпотужного та важкого набою з дозвуковою кулею, або 6.8 SPC II з високою кінетичною енергією та зупиняючими властивостями.

Ще однією важливою перевагою модульної конструкції автоматичного карабіну M4 – WAC-47 є можливість використання різних за довжиною стволів у відповідності до потреб: 10.5”, 11.5”, 14.5”, 18” або 24”. Що дозволяє варіювати зброю у відповідності до індивідуальних завдань бійця. Наприклад, піхотний снайпер може використовувати довгий 24-дюймовий ствол, який забезпечує ведення ефективного прицільного вогню на 600 метрів, у той час, коли короткий у 10,5-дюймів ствол краще відповідає потребам індивідуальної компактної автоматичної вогнепальної зброї.

У поєднанні із кріпленнями типу RIS, які призначені для швидкого встановлення коліматорних або оптичних прицілів, приладів нічного бачення або тепловізорів, підствольних гранатометів, систем лазерного покажчика цілі, не говорячи вже про тактичні рукоятки або ліхтарі, дозволяє реалізувати весь потенціал бійця на полі бою.

“Автоматичний карабін M4 – WAC-47 дає можливість перейти українській армії та оборонній промисловості на стандарти НАТО власними силами. Завдяки зброї, яка буде виготовлятись на українських підприємствах, будуть не тільки створені нові робочі місця та збільшені податки, але і підвищиться технологічність виробництва. Ця зброя, як і інші спільні проекти з країнами-членами НАТО, є залізним доказом того, що Україна та Альянс прискорюють інтеграційні процеси”, – заявив Генеральний директор ДК “Укроборонпром” Роман Романов.

Нагадаємо, що ДК “Укроборонпром” та польська компанія Zaklady Mechaniczne “Bumar-Labedy” S.A. представили на міжнародній виставці MSPO-2017 основний бойовий танк PT-17, який є глибокою модернізацією Т-72 за передовими стандартами НАТО.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.